Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Temur

(2018)
Temur
Premiera: 9 sierpnia 2018 (Światowa)
Produkcja: Uzbekistan
Reżyseria: Nodir Muminov
Scenariusz: Gulbakhor Muminova
Wyświetleń: 51252
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4902
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 6.12.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Temur cały film 2018 - oglądaj online

Przez lata bohater miał do czynienia z różnorakimi bandytami. Dzięki jego działaniom wielu z nich opuściło już świat żywych. Wkrótce dochodzi do rzeczywistości, w której musi...


Przez lata bohater miał do czynienia z różnorakimi bandytami. Dzięki jego działaniom wielu z nich opuściło już świat żywych. Wkrótce dochodzi do rzeczywistości, w której musi mierzyć się ze własnymi oprawcami i zrozumiałą dla nich sposobem, jaką jest broń...


Film Temur miał swoją premierę w 2018 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Uzbekistan. Za reżyserię odpowiada Nodir Muminov. Za scenariusz odpowiedzialny był Gulbakhor Muminova. Zaliczamy go do gatunku Akcja. Strona z filmem Temur została wyświetlona u nas 51252 razy, a video otrzymało 4902 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 6.12.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Temur (2018) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Temur cały film lektor PL

Cały film Temur to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 4902 lajków!


Obejrzyj Temur z napisami PL

Temur napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Temur zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Uzbekistan, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Temur CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Nodir Muminov i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2018 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Temur z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Gulbakhor Muminova z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2018 roku. Tak czy inaczej, to co w Temur z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Akcja dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 6.12.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Temur za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2018 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 86% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Temur bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Temur cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Temur vider i inne produkcje z gatunku Akcja na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Temur w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 51252 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2018 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Nodir Muminov, scenarzysta Gulbakhor Muminova oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Temur zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Temur zerknij przyciągnie widzów Uzbekistan przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 86% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Temur zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Temur w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 4902 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Temur HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych