Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Eternals

(2021)
Eternals
Świat: Marvel
Nagrody: Film dostał 3 nominacje
Premiera: 18 października 2021 (świat)
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Chloé Zhao
Wyświetleń: 75459
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 8655
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Eternals

Opowieść o Eternals - przedwiecznej rasie nieśmiertelnych istot, które zamieszkiwały Ziemię i kształtowały jej historię.


"The Eternals" opisuje o nowej w Uniwersum Marvela bandzie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po wydarzeniach zaprezentowanych w hicie "Avengers. Koniec gierki" muszą jednakże wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana katastrofa skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.


Film Eternals to amerykański hit akcji za reżyserię którego odpowiedzialna jest Chloé Zhao, zaś scenariusz do hitu napisali Kaz Firpo i Ryan Firpo. W hicie zagrali pomiędzy innymi Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Gemma Chan, Kit Harington, Barry Keoghan, Dong-seok Ma oraz Brian Tyree Henry. Eternals opisuje historię nieśmiertelnej rasy, która została stworzona przez Celestiali i wysłana na Ziemię, żeby ochronić ludzi przed inną rasą, Deviantami. Eternals to historia świeżych superbohaterów z Uniwersum Marvela - pradawnych kosmitów, którzy żyją potajemnie na Ziemi od wielu tysięcy lat. Wydarzenia z Avengers: Koniec gierki i nieoczekiwana katastrofa przyczyniły się do ich wyjścia z ukrycia. Przedwieczni będą musieli mierzyć się z najstarszym wrogiem ludzkości, Dewiantami. Film Eternals zostały oparty na podstawie serii komiksów o rasie o tej samej nazwie wydawnictwa Marvel. Produkcja wchodzi w skład IV fazy Marvel Cinematic Universe i jest dwudziestym szóstym hitem należącym do tej franczyzy.


Film Eternals miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA / Wielka Brytania. Za reżyserię odpowiada Chloé Zhao. Za scenariusz odpowiedzialny był Ryan Firpo / Patrick Burleigh / .... Zaliczamy go do gatunku Akcja / Sci-Fi. Strona z filmem Eternals została wyświetlona u nas 75459 razy, a video otrzymało 8655 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Eternals (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Eternals online oglądaj, Eternals gdzie obejrzeć, Eternals zalukaj cda, Eternals cały film do obejrzenia, Eternals oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Eternals

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych