Regulamin

Regulamin serwisu filmark.pl


§1. Postanowienia ogólne

 1. Definicje:
  1. Administrator - Osoba zarządzająca witryną https://filmark.pl/
  2. Serwis - witryna internetowa Filmark
  3. Użytkownik - osoba odwiedzająca Serwis
 2. https://filmark.pl/ to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.
 3. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na stronie określonej wyszukiwarki.
 4. filmark.pl nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. https://filmark.pl/ nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż filmark.pl stronie.
 5. Informacje na stronie Filmark.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.
 6. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Play now, Canal+, CDA premium, Flix - lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
 7. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na filmark.pl, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. filmark.pl ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.
 8. https://filmark.pl/ nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
 9. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na filmark.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.
 10. Osoba odwiedzająca serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
 11. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
 12. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony filmark.pl Zdarzają się problemy techniczne na które nie ma wpływu.
 13. https://filmark.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.