Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Pies / Dog

(2022)
Pies
Premiera: 18 lutego 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Wyświetleń: 28439
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7292
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 23.02.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Pies cały film 2022 - oglądaj online

Komandos Briggs i jego piesek Lulu wyruszają w podróż wzdłuż wybrzeża Pacyfiku żeby zdążyć na pogrzeb własnego najlepszego kumpla.


Były Ranger Jason Briggs nie potrafi sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z energicznością i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o zamożnej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł powrócić w kamasze pod warunkiem, że dowiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem zdaje się być nie tyle zadaniem, co szczęśliwym urlopem. I byłaby taka, jakby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się względem niego nie jedynie ostentacyjnym lekceważeniem, lecz otwartą agresją w myśl reguły „mam zęby i nie zawaham się ich użyć”. Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami za psie wybryki w ekskluzywnym hotelu, to jedynie niektóre straty jakie na tym trudnym froncie poniesie Ranger Briggs. Wkrótce jednakże okaże się, że Lulu choć charakterna i krnąbrna do bólu, to serce ma dobre. Rzecz w tym, że należy potrafić do niej dotrzeć. Czy Briggsowi uda się ta sztuka i czy będzie to start ślicznej przyjaźni? Pożyjemy, ujrzymy.


Film Pies to amerykańska komedia, za reżyserię której odpowiedzialni są Reid Carolin i Channing Tatum, zaś scenariusz do hitu spisał wraz z nimi Brett Rodriguez. W hicie zagrali pomiędzy innymi Channing Tatum, Aqueela Zoll, Cayden Boyd, Patricia Isaac, Ronnie Gene Blevins, Skyler Joy, Amanda Booth, Timothy Eulich oraz Luke Forbes. Pies opisuje historię o byłym żołnierzu, który przemierza kalifornijskie wybrzeże, by dostarczyć krnąbrnego psa na pogrzeb jego zmarłego pana. Były Ranger Jason Briggs nie potrafi sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z energicznością i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o zamożnej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł powrócić w kamasze pod warunkiem, że dowiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem zdaje się być nie tyle zadaniem, co radosnym urlopem. I byłaby taka, jakby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się względem niego nie jedynie ostentacyjnym lekceważeniem, lecz otwartą agresją w myśl reguły mam zęby i nie zawaham się ich użyć. Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami za psie wybryki w prestiżowym hotelu, to jedynie niektóre straty jakie na tym niebanalnym froncie poniesie Ranger Briggs. Wkrótce jednakże okaże się, że Lulu choć charakterna i krnąbrna do bólu, to serce ma dobre. Rzecz w tym, że należy potrafić do niej dotrzeć. Czy Briggsowi uda się ta sztuka i czy będzie to start cudownej przyjaźni? Pożyjemy, ujrzymy. Film Pies jest produkcją, która ukazuje jak mocna więź może się wytworzyć pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, w tym przypadku psem.


Film Pies miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Reid Carolin / Channing Tatum. Za scenariusz odpowiedzialny był Reid Carolin / Brett Rodriguez / .... Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z filmem Pies została wyświetlona u nas 28439 razy, a video otrzymało 7292 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 23.02.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Pies (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Pies cały film lektor PL

Cały film Pies to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 7292 lajków!


Obejrzyj Pies z napisami PL

Pies napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Pies zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Pies CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Reid Carolin / Channing Tatum i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2022 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Pies z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Reid Carolin / Brett Rodriguez / ... z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2022 roku. Tak czy inaczej, to co w Pies z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Komedia dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 23.02.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Pies za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2022 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 89% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Pies bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Pies cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Pies vider i inne produkcje z gatunku Komedia na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Pies w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 28439 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2022 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Reid Carolin / Channing Tatum, scenarzysta Reid Carolin / Brett Rodriguez / ... oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Pies zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Pies zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 89% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Pies zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Pies w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 7292 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Pies HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych