Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Pies / Dog

(2022)
Pies
Premiera: 18 lutego 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Wyświetleń: 28439
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7292
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Pies

Komandos Briggs i jego piesek Lulu wyruszają w podróż wzdłuż wybrzeża Pacyfiku żeby zdążyć na pogrzeb własnego najlepszego kumpla.


Były Ranger Jason Briggs nie potrafi sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z energicznością i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o zamożnej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł powrócić w kamasze pod warunkiem, że dowiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem zdaje się być nie tyle zadaniem, co szczęśliwym urlopem. I byłaby taka, jakby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się względem niego nie jedynie ostentacyjnym lekceważeniem, lecz otwartą agresją w myśl reguły „mam zęby i nie zawaham się ich użyć”. Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami za psie wybryki w ekskluzywnym hotelu, to jedynie niektóre straty jakie na tym trudnym froncie poniesie Ranger Briggs. Wkrótce jednakże okaże się, że Lulu choć charakterna i krnąbrna do bólu, to serce ma dobre. Rzecz w tym, że należy potrafić do niej dotrzeć. Czy Briggsowi uda się ta sztuka i czy będzie to start ślicznej przyjaźni? Pożyjemy, ujrzymy.


Film Pies to amerykańska komedia, za reżyserię której odpowiedzialni są Reid Carolin i Channing Tatum, zaś scenariusz do hitu spisał wraz z nimi Brett Rodriguez. W hicie zagrali pomiędzy innymi Channing Tatum, Aqueela Zoll, Cayden Boyd, Patricia Isaac, Ronnie Gene Blevins, Skyler Joy, Amanda Booth, Timothy Eulich oraz Luke Forbes. Pies opisuje historię o byłym żołnierzu, który przemierza kalifornijskie wybrzeże, by dostarczyć krnąbrnego psa na pogrzeb jego zmarłego pana. Były Ranger Jason Briggs nie potrafi sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z energicznością i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o zamożnej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł powrócić w kamasze pod warunkiem, że dowiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem zdaje się być nie tyle zadaniem, co radosnym urlopem. I byłaby taka, jakby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się względem niego nie jedynie ostentacyjnym lekceważeniem, lecz otwartą agresją w myśl reguły mam zęby i nie zawaham się ich użyć. Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami za psie wybryki w prestiżowym hotelu, to jedynie niektóre straty jakie na tym niebanalnym froncie poniesie Ranger Briggs. Wkrótce jednakże okaże się, że Lulu choć charakterna i krnąbrna do bólu, to serce ma dobre. Rzecz w tym, że należy potrafić do niej dotrzeć. Czy Briggsowi uda się ta sztuka i czy będzie to start cudownej przyjaźni? Pożyjemy, ujrzymy. Film Pies jest produkcją, która ukazuje jak mocna więź może się wytworzyć pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, w tym przypadku psem.


Film Pies miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Reid Carolin / Channing Tatum. Za scenariusz odpowiedzialny był Reid Carolin / Brett Rodriguez / .... Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z filmem Pies została wyświetlona u nas 28439 razy, a video otrzymało 7292 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Pies (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Pies online oglądaj, Pies gdzie obejrzeć, Pies zalukaj cda, Pies cały film do obejrzenia, Pies oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Pies

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych