Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Niebezpieczni dżentelmeni

(2022)
Niebezpieczni dżentelmeni
Produkcja: Polska
Reżyseria: Maciej Kawalski
Scenariusz: Maciej Kawalski
Wyświetleń: 77601
Wersja: Polski
Ulubione: 4382
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 22.09.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Niebezpieczni dżentelmeni cały film 2022 - oglądaj online

Tadeusz Boy-Żeleński (T. Kot), Witkacy (M. Dorociński), Joseph Conrad (A. Seweryn) i Bronisław Malinowski (W. Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy...


Tadeusz Boy-Żeleński (T. Kot), Witkacy (M. Dorociński), Joseph Conrad (A. Seweryn) i Bronisław Malinowski (W. Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a rzeczywistości nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego faceta. Dodatkowo do drzwi domku dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero start problemów. Rozpoczyna się wyścig z czasami, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie jedynie od podejrzeń, lecz także od równie groźnych środowiskowych pogłosek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę zagadkowej śmierci. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą mafiozi, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie też Lenin we swojej osobie, który akurat zawitał do Poronina…


Film Niebezpieczni dżentelmeni to polska komedia kryminalna, za której scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Maciej Kawalski. W hicie zagrali pomiędzy innymi Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn oraz Wojciech Mecwaldowski. Akcja hitu Niebezpieczni dżentelmeni ma miejsce w Zakopanem w 1914 roku, gdzie czterech artystów budzi się po zwariowanej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie. Tadeusz Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad i Bronisław Malinowski, cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a rzeczywistości nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego faceta. Dodatkowo do drzwi domku dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero start problemów. Rozpoczyna się wyścig z czasami, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie jedynie od podejrzeń, lecz także od równie groźnych środowiskowych pogłosek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę zagadkowej śmierci. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą mafiozi, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie też Lenin we swojej osobie, który akurat zawitał do Poronina. Film Niebezpieczni dżentelmeni jest formą komediowego kryminału z zagadką i intrygą w tle, gdzie nie brak wyrafinowanego humoru.


Film Niebezpieczni dżentelmeni miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Maciej Kawalski. Za scenariusz odpowiedzialny był Maciej Kawalski. Zaliczamy go do gatunku Komedia kryminalna. Strona z filmem Niebezpieczni dżentelmeni została wyświetlona u nas 77601 razy, a video otrzymało 4382 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 22.09.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Niebezpieczni dżentelmeni (2022) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Niebezpieczni dżentelmeni cały film lektor PL

Cały film Niebezpieczni dżentelmeni to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 4382 lajków!


Obejrzyj Niebezpieczni dżentelmeni z napisami PL

Niebezpieczni dżentelmeni napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Niebezpieczni dżentelmeni zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Niebezpieczni dżentelmeni CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Maciej Kawalski i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2022 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Niebezpieczni dżentelmeni z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Maciej Kawalski z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2022 roku. Tak czy inaczej, to co w Niebezpieczni dżentelmeni z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Komedia kryminalna dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 22.09.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Niebezpieczni dżentelmeni za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2022 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 81% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Niebezpieczni dżentelmeni bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Niebezpieczni dżentelmeni cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Niebezpieczni dżentelmeni vider i inne produkcje z gatunku Komedia kryminalna na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Niebezpieczni dżentelmeni w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 77601 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2022 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Maciej Kawalski, scenarzysta Maciej Kawalski oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Niebezpieczni dżentelmeni zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Niebezpieczni dżentelmeni zerknij przyciągnie widzów Polska przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 81% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Niebezpieczni dżentelmeni zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Niebezpieczni dżentelmeni w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 4382 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Niebezpieczni dżentelmeni HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych