Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Legacy Peak

(2022)
Legacy Peak
Premiera: 22 września 2022 (Światowa premiera)
Produkcja: USA
Reżyseria: Aaron Burns
Scenariusz: Matt Mikalatos
Wyświetleń: 36885
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9743
Oceń: | 88% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Legacy Peak

Bohater tego hitu postanawia wyjechać na odludzie, by zjednać ku sobie dzieciaki własnej narzeczonej. Czy to na pewno niezły zamysł?


Jason (Lucas Black) niedługo poślubi kobietę własnych marzeń. Zanim to jednakże nastąpi musi zdobyć serca speptycznie nastawionych do niego dzieciaki własnej narzeczonej. Zadanie nie jest proste, bo Sam i Ben nie popierają decyzji własnej mamy. Aby zacieśnić więzi facet planuje zabrać tę dwójkę do położonego na odludziu domu wypoczynkowego ich dziadków. W okresie podróży nic nie idzie jednakże po jego myśli. Od teraz przyszła rodzinka będzie zmuszana do wspólnej bitwy o przeżycie...


Film Legacy Peak miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Aaron Burns. Za scenariusz odpowiedzialny był Matt Mikalatos. Zaliczamy go do gatunku Przygodowy. Strona z filmem Legacy Peak została wyświetlona u nas 36885 razy, a video otrzymało 9743 polubień. Co więcej, aż 88% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Legacy Peak (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Legacy Peak online oglądaj, Legacy Peak gdzie obejrzeć, Legacy Peak zalukaj cda, Legacy Peak cały film do obejrzenia, Legacy Peak oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Legacy Peak

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych