Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Ederly

(2015)
Ederly
Nagrody: Film dostał 1 nagrodę i 4 nominacje
Premiera: 3 listopada 2015 (świat)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Piotr Dumała
Scenariusz: Piotr Dumała
Wyświetleń: 28498
Wersja: Polski
Ulubione: 5519
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 1.06.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Ederly cały film 2015 - oglądaj online

Do miasta Ederly, istniejącego poza czasami, na granicy jawy i snu, przybywa konserwator zabytków Słow, który ma do wykonania zadanie w lokalnym kościele.


Tytułowe Ederly to miasteczko istniejące poza czasami, na granicy prawdziwego świata i snu. Może się wydawać, że istnieje jedynie po to, by mógł do niego trafić najważniejszy bohater - Słow. Miasto i jego obywatele osaczają bohatera. Pokusa, by uległ i wyzbył się własnej tożsamości jest szczególnie mocna. Niezdecydowanie Słowa (w tej roli wspaniały Mariusz Bonaszewski) niepokoi i bawi zarazem. Kto wygra w tej gierce? Czy ktokolwiek może w niej zwyciężyć?


Film Ederly miał swoją premierę w 2015 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Piotr Dumała. Za scenariusz odpowiedzialny był Piotr Dumała. Zaliczamy go do gatunku Surrealistyczny / Komedia. Strona z filmem Ederly została wyświetlona u nas 28498 razy, a video otrzymało 5519 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 1.06.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Ederly (2015) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Ederly cały film lektor PL

Cały film Ederly to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 5519 lajków!


Obejrzyj Ederly z napisami PL

Ederly napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Ederly zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Ederly CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Piotr Dumała i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2015 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Ederly z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Piotr Dumała z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2015 roku. Tak czy inaczej, to co w Ederly z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Surrealistyczny / Komedia dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 1.06.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Ederly za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2015 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 81% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Ederly bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Ederly cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Ederly vider i inne produkcje z gatunku Surrealistyczny / Komedia na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Ederly w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 28498 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2015 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Piotr Dumała, scenarzysta Piotr Dumała oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Ederly zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Ederly zerknij przyciągnie widzów Polska przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 81% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Ederly zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Ederly w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 5519 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Ederly HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych