Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Podróż do gwiazd

(2021)
Podróż do gwiazd
Produkcja: USA
Wyświetleń: 57531
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9148
Oceń: | 88% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 27.05.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Podróż do gwiazd cały serial 2021 - oglądaj online

Sześcioczęściowy miniserial dokumentalny pozwalający przyjrzeć się z najbliższa pracy NASA na Ziemi i w kosmosie. Kapitan Chris Cassidy, astronauta NASA, wyrusza w własną ostateczną misję kosmiczną.


"Podróż do gwiazd" to sześcioczęściowy miniserial dokumentalny przedstawiający kapitana Chrisa Cassidy’ego, który zakłada po raz ostateczny skafander kosmiczny. Zadaniem astronauty jest przeprowadzenie serii spacerów kosmicznych mających na celu naprawę wartego 2 miliardy dolarów eksperymentu naukowego: Spektrometru Magnetycznego Alfa (AMS). Gdy udział Chrisa w misji zostaje odwołany, jego kumpel, włoski astronauta Luca Parmitano musi podjąć współpracę z początkującym astronautą NASA Drew Morganem. Podczas kiedy Luca i Drew lecą na Międzynarodową Stację Kosmiczną, załoga naziemna pospiesznie opracowuje narzędzia wymagane do naprawy AMS. Każdy astronauta wie, że powodzenie misji zależy od pracy całego zespołu złożonego z inżynierów, kontrolerów lotu i innych ekspertów z różnorakich dziedzin. Cztery spacery naprawcze mają dramatyczny przebieg. Tymczasem Chrisowi zostaje powierzone nowe zadanie – ma wrócić na stację jako jej dowódca oraz jedyny przedstawiciel NASA i agencji partnerskich: Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), Japońskiej Agencji Kosmicznej (JAXA) oraz Kanadyjskiej Agencji Kosmicznej (CSA). Po treningu odbywającym się w Rosji, Japonii i Niemczech Chris startuje pośród chaosu pandemii COVID-19. Na pokładzie stacji zaczyna nową erę podróży kosmicznych, przyjmując załogę SpaceX i nareszcie sam przeprowadza serię spacerów kosmicznych, które mają utrzymać stację przy życiu. Serial prezentuje ostatecznych astronautów minionej ery wahadłowców kosmicznych, takich jak Chris, a także nakreśla przyszłość NASA powiązaną z powrotem na Księżyc i współpracą z partnerami komercyjnymi nad jeszcze szybszą eksploracją przestrzeni kosmicznej.


Serial Podróż do gwiazd miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Zaliczamy go do gatunku Dokumentalny. Strona z serialem Podróż do gwiazd została wyświetlona u nas 57531 razy, a video otrzymało 9148 polubień. Co więcej, aż 88% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 27.05.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Podróż do gwiazd (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Podróż do gwiazd cały serial lektor PL

Cały serial Podróż do gwiazd to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 9148 lajków!


Obejrzyj Podróż do gwiazd z napisami PL

Podróż do gwiazd napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Podróż do gwiazd zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Podróż do gwiazd CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2021 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Podróż do gwiazd z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2021 roku. Tak czy inaczej, to co w Podróż do gwiazd z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dokumentalny dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 27.05.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Podróż do gwiazd za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2021 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 88% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Podróż do gwiazd bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Podróż do gwiazd cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Podróż do gwiazd vider i inne produkcje z gatunku Dokumentalny na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Podróż do gwiazd w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 57531 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2021 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Podróż do gwiazd zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Podróż do gwiazd zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 88% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Podróż do gwiazd zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Podróż do gwiazd w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 9148 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Podróż do gwiazd HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych