Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Zmowa

(2022)
Zmowa
Premiera: 2022 (Światowa premiera)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Karolina Tomaszewicz
Scenariusz: Karolina Tomaszewicz
Wyświetleń: 36060
Wersja: Polski
Ulubione: 7183
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Opis filmu Zmowa

Panowała zmowa milczenia. Ludzie obawiali się mówić. Wiedzieli, że policja jest w to zamieszana. Dokument o brutalnym zabójstwie 17 - letniej Iwony Cygan. Twórcy hitu...


Panowała zmowa milczenia. Ludzie obawiali się mówić. Wiedzieli, że policja jest w to zamieszana. Dokument o brutalnym zabójstwie 17 - letniej Iwony Cygan. Twórcy hitu poszukują odpowiedzi na zapytanie, kto i czemu przez lata krył oprawców.


Film Zmowa miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Karolina Tomaszewicz. Za scenariusz odpowiedzialny był Karolina Tomaszewicz. Zaliczamy go do gatunku Dokumentalny / True crime. Strona z filmem Zmowa została wyświetlona u nas 36060 razy, a video otrzymało 7183 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Zmowa (2022) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Tagi: Zmowa online oglądaj, Zmowa gdzie obejrzeć, Zmowa zalukaj cda, Zmowa cały film do obejrzenia, Zmowa oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Zmowa

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych