Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Zbuntowani / Rebelde

(2004)
Zbuntowani
Produkcja: Meksyk
Wyświetleń: 16080
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2829
Oceń: | 84% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.06.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Zbuntowani cały serial 2004 - oglądaj online

Telenowela opisuje o perypetiach uczniów meksykańskiej szkoły dla zamożnej młodzieży, Elite Way School. Szkoła ma jednakże system stypendialny dla uzdolnionych, ale...


Telenowela opisuje o perypetiach uczniów meksykańskiej szkoły dla zamożnej młodzieży, Elite Way School. Szkoła ma jednakże system stypendialny dla uzdolnionych, ale ubogich nastolatków. Obecność stypendystów nie wszystkim się podoba. W Elite Way School zawiązuje się tajne stowarzyszenie "Loża", którego członkowie na przeróżne metody uprzykrzają życie stypendystom. Główni bohaterowie to uczniowie jednej klasy: Mia, Miguel, Roberta, Diego, Lupita i Giovanni, którzy poznają się na obozie wakacyjnym. Zbuntowani odkrywają, że łączy ich miłość do muzyki. Zakładają zespół Rebelde (następnie nazwany RBD), którego piosenki są jednocześnie soundtrackiem do miniserialu. Zespół RBD istnieje w sytuacji i ma na koncie 4 płyty studyjne. Dzięki miniserialowi młodociani muzycy zyskali światową sławę i stali się bożyszczami nastolatków. Bohaterowie "Zbuntowanych", jak wszyscy nastolatkowie, przeżywają pierwsze niespokojne miłości, mają kłopoty w szkole i w domku. Oprócz tego wszystkiego dorośli dążą do rozpadu RBD. Wątków pobocznych jak w każdej telenoweli nie mogło zabraknąć. Mamy zatem zagadkową śmierć ojca Miguela co niesie za sobą chęć pomsty na zabójcy. Zbyt młodą narzeczoną ojca Mii niszczącą dobre relacje córki z tatą.  Czy romanse dotyczące rodziców lecz również grona pedagogicznego. Prawdziwa mieszanka wybuchowa tworząca świeży rodzaj telenoweli.


Serial Zbuntowani miał swoją premierę w 2004 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Meksyk. Zaliczamy go do gatunku Melodramat / Dla młodzieży / Muzyczny. Strona z serialem Zbuntowani została wyświetlona u nas 16080 razy, a video otrzymało 2829 polubień. Co więcej, aż 84% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Zbuntowani (2004) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Zbuntowani cały serial lektor PL

Cały serial Zbuntowani to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 2829 lajków!


Obejrzyj Zbuntowani z napisami PL

Zbuntowani napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Zbuntowani zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Meksyk, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Zbuntowani CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2004 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Zbuntowani z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2004 roku. Tak czy inaczej, to co w Zbuntowani z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Melodramat / Dla młodzieży / Muzyczny dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 15.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Zbuntowani za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2004 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 84% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Zbuntowani bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Zbuntowani cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Zbuntowani vider i inne produkcje z gatunku Melodramat / Dla młodzieży / Muzyczny na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Zbuntowani w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 16080 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2004 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Zbuntowani zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Zbuntowani zerknij przyciągnie widzów Meksyk przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 84% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Zbuntowani zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Zbuntowani w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 2829 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Zbuntowani HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych