Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Zaginione miasto / The Lost City

(2022)
Zaginione miasto
Premiera: 1 kwietnia 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Aaron Nee, Adam Nee
Scenariusz: Dana Fox, Oren Uziel
Wyświetleń: 13241
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 8917
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Zaginione miasto

Podróżująca po państwie pisarka oraz model z okładki jej lektury zostają porwani. Porwanie okazuje się przygodą ich życia.


Błyskotliwa, lecz samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze sławne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że serio myśli, że jest "Dashem" z powieści. Podczas trasy promującej własną nową książkę Loretta zostaje uprowadzona przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasteczka z ostatecznej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, żeby przeżyć.


Film Zaginione miasteczko to amerykańska przygodowa komedia romantyczna z fragmentami kina akcji, za reżyserię której odpowiedzialni są Aaron Nee i Adam Nee, zaś scenariusz do hitu napisali wraz z nimi Dana Fox i Oren Uziel. W hicie zagrali pomiędzy innymi Sandra Bullock, Channing Tatum, Brad Pitt, Daniel Radcliffe, Patti Harrison, Oscar Nuñez, Da'Vine Joy Randolph, Raymond Lee oraz Thomas Forbes-Johnson. Zaginione miasteczko opisuje historię błyskotliwej, lecz samotnej pisarki, jaką jest Loretta Sage. Pisze ona o dzikich miejscach w własnych znanych powieściach romantyczno-przygodowych, na okładkach których występuje model o imieniu Alan. Alan tak wczuł się w rolę, że serio myśli, że jest Dashem z powieści. Podczas trasy promującej własną nową książkę Loretta zostaje uprowadzona przez ekscentrycznego miliardera, który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasteczka z ostatecznej, najświeższej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Alan może być bohaterem w prawdziwym życiu, a nie jedynie na kartkach jej lektur, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną i epicką przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, żeby przeżyć żywioły i odnaleźć starożytny skarb, zanim zginie na zawsze. Film Zaginione miasteczko jest pełną przygód, humoru, szalonej akcji, a czasem nawet pełną absurdów produkcją w gwiazdorskiej obsadzie, którą z pewnością należy zobaczyć.


Film Zaginione miasto miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Aaron Nee / Adam Nee. Za scenariusz odpowiedzialny był Dana Fox / Oren Uziel / .... Zaliczamy go do gatunku Akcja / Komedia rom.. Strona z filmem Zaginione miasto została wyświetlona u nas 13241 razy, a video otrzymało 8917 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Zaginione miasto (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Zaginione miasto online oglądaj, Zaginione miasto gdzie obejrzeć, Zaginione miasto zalukaj cda, Zaginione miasto cały film do obejrzenia, Zaginione miasto oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Zaginione miasto

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych