Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Wygrać marzenia

(2022)
Wygrać marzenia
Premiera: 30 marca 2022 (świat)
Produkcja: Polska, Węgry
Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz
Wyświetleń: 28007
Wersja: Polski
Ulubione: 8827
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 12.06.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Wygrać marzenia cały film 2022 - oglądaj online

Snowboardzista, którego karierę przerwała kontuzja, poznaje zdeterminowaną pianistkę, która inspiruje go do realizacji olimpijskich marzeń.


Maks Rocki (Józef Pawłowski) to światowa ikona sportu i idol tysięcy kibiców. Znakomity snowboardzista jest królem własnej dyscypliny i pewnie zmierza po złoty medal nadchodzących Igrzysk Olimpijski w Pekinie. Szybkość i ryzyko miłuje jednakże nie jedynie na zaśnieżonym stoku, lecz także poza nim. Pełen przebojowości i… pychy, czerpie z życia pełnymi garściami. Kontrakty sponsorskie, drogie samochody i śliczna Julia (Joanna Opozda) – to wszystko znika jednakże w ułamku sekundy, kiedy Rocki – pod wpływem okrutnego menadżera Wiktora Golda (Sławomir Orzechowski) – usiłuje pobić międzynarodowy rekord prędkości w zjeździe na desce. Doznaje jednakże niebezpiecznej kontuzji i zamiast do ksiąg rekordów, trafia do szpitala. Gdy zdaje się, że utracił szansę na wyjazd do Pekinu, odwracają się od niego wszyscy – sponsorzy, kochana i menadżer. Maks zostaje sam z swoimi kłopotami. Na jego drodze staje nagle śliczna Shu Young (Selina Lo), utalentowana pianistka z Chin, która od zawsze fantazjuje o wygraniu Konkursu Chopinowskiego. Trenująca w romantycznym Budapeszcie fanka talentu Fryderyka Chopina i Ferenca Liszta jest przeciwieństwem Rockiego: skromna, pokorna i pełna mądrości. To ona pomaga najważniejszemu bohaterowi podjąć kluczową decyzję: by powrócić do korzeni i tam rozpocząć wszystko od świeża… Rocki powraca zatem w rodzinne Tatry, gdzie przygotowuje się do zawodów ostatecznej szansy, w których powalczyć będzie ze swoim zamierzchłym kolegą, a tymczasem olbrzymim rywalem – Antonim „Tonym” Szmitem (Sebastian Fabijański). W spełnieniu olimpijskich marzeń najważniejszemu bohaterowi pomaga jego matka Maria (Małgorzata Kożuchowska), a także zamierzchły kumpel ze szkoły, Janek (Piotr Bondyra) z rodzinką. W tle jest niełatwa i pełna sekretów relacja z Józefem (Mirosław Baka), tatą i pierwszym trenerem Maksa, który co prawda godzi się pomóc mu w przygotowaniach, lecz trenuje go w wyjątkowo specyficzny sposób. Wszystko po to, żeby Maks mógł spełniać własne marzenie i pojechać na Igrzyska Olimpijskie.


Film Wygrać marzenia miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska / Węgry. Za reżyserię odpowiada Piotr Fiedziukiewicz. Za scenariusz odpowiedzialny był Sebastian Staszewski / Jarosław Stróżyk / .... Zaliczamy go do gatunku Obyczajowy / Sportowy. Strona z filmem Wygrać marzenia została wyświetlona u nas 28007 razy, a video otrzymało 8827 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 12.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Wygrać marzenia (2022) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Wygrać marzenia cały film lektor PL

Cały film Wygrać marzenia to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 8827 lajków!


Obejrzyj Wygrać marzenia z napisami PL

Wygrać marzenia napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Wygrać marzenia zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska / Węgry, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Wygrać marzenia CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Piotr Fiedziukiewicz i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2022 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Wygrać marzenia z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Sebastian Staszewski / Jarosław Stróżyk / ... z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2022 roku. Tak czy inaczej, to co w Wygrać marzenia z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Obyczajowy / Sportowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 12.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Wygrać marzenia za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2022 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 87% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Wygrać marzenia bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Wygrać marzenia cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Wygrać marzenia vider i inne produkcje z gatunku Obyczajowy / Sportowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Wygrać marzenia w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 28007 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2022 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Piotr Fiedziukiewicz, scenarzysta Sebastian Staszewski / Jarosław Stróżyk / ... oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Wygrać marzenia zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Wygrać marzenia zerknij przyciągnie widzów Polska / Węgry przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 87% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Wygrać marzenia zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Wygrać marzenia w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 8827 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Wygrać marzenia HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych