Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Wszystko wszędzie naraz / Everything Everywhere All at Once

(2022)
Wszystko wszędzie naraz
Premiera: 15 kwietnia 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Scenariusz: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Wyświetleń: 72264
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 1046
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 8.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Wszystko wszędzie naraz cały film 2022 - oglądaj online

Borykająca się z trudami codzienności dziewczyna w średnim wieku zostaje wciągnięta w zwariowaną przygodę, w której sama może ocalić świat, eksplorując inne wszechświaty.


Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności matka w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się straszne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym niegdyś mogła być, żeby uratować to, co jest dla niej kluczowe: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk bitwy, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający hit, jakiego nigdy poprzednio nie widzieliście.


Film Wszystko wszędzie naraz to amerykańska produkcja science fiction, za której scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Dan Kwan i Daniel Scheinert. W hicie zagrali pomiędzy innymi Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Jonathan Ke Quan, James Hong, Anthony Molinari, Audrey Wasilewski, Stephanie Hsu, Peter Banifaz oraz Brian Le. Wszystko wszędzie naraz opisuje o Evelyn Wang - dziewczynie w średnim wieku, a także matce, która boryka się z trudami codzienności. Natrafia ona na klucz do multiwersum - sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła, począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kobieta zostaje wciągnięta w zwariowaną przygodę, w której sama może ocalić świat, eksplorując inne wszechświaty. Kiedy pojawiają się straszne siły Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym niegdyś mogła być, żeby uratować to, co jest dla niej kluczowe, czyli własną rodzinę. Film Wszystko wszędzie naraz to nie jedynie niesłychane sceny sztuk bitwy, lekki humor w stylu pop oraz przyprawiające o bicie serca emocje, to też epicka i porywająca produkcja, jakiej nigdy poprzednio nie było.


Film Wszystko wszędzie naraz miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Dan Kwan / Daniel Scheinert. Za scenariusz odpowiedzialny był Dan Kwan / Daniel Scheinert. Zaliczamy go do gatunku Sci-Fi. Strona z filmem Wszystko wszędzie naraz została wyświetlona u nas 72264 razy, a video otrzymało 1046 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 8.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Wszystko wszędzie naraz (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Wszystko wszędzie naraz cały film lektor PL

Cały film Wszystko wszędzie naraz to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 1046 lajków!


Obejrzyj Wszystko wszędzie naraz z napisami PL

Wszystko wszędzie naraz napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Wszystko wszędzie naraz zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Wszystko wszędzie naraz CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Dan Kwan / Daniel Scheinert i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2022 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Wszystko wszędzie naraz z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Dan Kwan / Daniel Scheinert z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2022 roku. Tak czy inaczej, to co w Wszystko wszędzie naraz z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Sci-Fi dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 8.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Wszystko wszędzie naraz za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2022 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 81% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Wszystko wszędzie naraz bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Wszystko wszędzie naraz cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Wszystko wszędzie naraz vider i inne produkcje z gatunku Sci-Fi na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Wszystko wszędzie naraz w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 72264 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2022 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Dan Kwan / Daniel Scheinert, scenarzysta Dan Kwan / Daniel Scheinert oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Wszystko wszędzie naraz zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Wszystko wszędzie naraz zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 81% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Wszystko wszędzie naraz zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Wszystko wszędzie naraz w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 1046 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Wszystko wszędzie naraz HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych