Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Wszystko wszędzie naraz / Everything Everywhere All at Once

(2022)
Wszystko wszędzie naraz
Premiera: 15 kwietnia 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Scenariusz: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Wyświetleń: 72264
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 1046
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Wszystko wszędzie naraz

Borykająca się z trudami codzienności dziewczyna w średnim wieku zostaje wciągnięta w zwariowaną przygodę, w której sama może ocalić świat, eksplorując inne wszechświaty.


Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności matka w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się straszne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym niegdyś mogła być, żeby uratować to, co jest dla niej kluczowe: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk bitwy, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający hit, jakiego nigdy poprzednio nie widzieliście.


Film Wszystko wszędzie naraz to amerykańska produkcja science fiction, za której scenariusz i reżyserię odpowiedzialni są Dan Kwan i Daniel Scheinert. W hicie zagrali pomiędzy innymi Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Jonathan Ke Quan, James Hong, Anthony Molinari, Audrey Wasilewski, Stephanie Hsu, Peter Banifaz oraz Brian Le. Wszystko wszędzie naraz opisuje o Evelyn Wang - dziewczynie w średnim wieku, a także matce, która boryka się z trudami codzienności. Natrafia ona na klucz do multiwersum - sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła, począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kobieta zostaje wciągnięta w zwariowaną przygodę, w której sama może ocalić świat, eksplorując inne wszechświaty. Kiedy pojawiają się straszne siły Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym niegdyś mogła być, żeby uratować to, co jest dla niej kluczowe, czyli własną rodzinę. Film Wszystko wszędzie naraz to nie jedynie niesłychane sceny sztuk bitwy, lekki humor w stylu pop oraz przyprawiające o bicie serca emocje, to też epicka i porywająca produkcja, jakiej nigdy poprzednio nie było.


Film Wszystko wszędzie naraz miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Dan Kwan / Daniel Scheinert. Za scenariusz odpowiedzialny był Dan Kwan / Daniel Scheinert. Zaliczamy go do gatunku Sci-Fi. Strona z filmem Wszystko wszędzie naraz została wyświetlona u nas 72264 razy, a video otrzymało 1046 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Wszystko wszędzie naraz (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Wszystko wszędzie naraz online oglądaj, Wszystko wszędzie naraz gdzie obejrzeć, Wszystko wszędzie naraz zalukaj cda, Wszystko wszędzie naraz cały film do obejrzenia, Wszystko wszędzie naraz oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Wszystko wszędzie naraz

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych