Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Wschód księżyca

(2022)
Wschód księżyca
Premiera: 15 grudnia 2022 (Światowa premiera)
Produkcja: USA
Reżyseria: Vickie Bronaugh
Wyświetleń: 75331
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9234
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Wschód księżyca

Pogrążony w żałobie piosenkarz country uczy się na nowo żyć po śmierci małżonki.


Nie mogąc pozbierać się po śmierci ukochanej małżonki, piosenkarz country Will Brown postanawia zaprzepaścić w życiu to, na co pracował długie lata: karierę oraz miłość nastoletniej córki. Do czasu... Wszystko zamienia się, kiedy na jego drodze zjawia się utalentowana trenerka koni, która zacznie pracować z nim nad siłą, przebaczeniem i chęcią do życia.


Film Wschód księżyca miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Vickie Bronaugh. Za scenariusz odpowiedzialny był Vickie Bronaugh, Mark Cramer. Zaliczamy go do gatunku Dramat. Strona z filmem Wschód księżyca została wyświetlona u nas 75331 razy, a video otrzymało 9234 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Wschód księżyca (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Wschód księżyca online oglądaj, Wschód księżyca gdzie obejrzeć, Wschód księżyca zalukaj cda, Wschód księżyca cały film do obejrzenia, Wschód księżyca oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Wschód księżyca

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych