Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Wake Up

(2023)
Wake Up
Premiera: 6 października 2023 (Światowa) 21 czerwca 2024 (Polska premiera kinowa)
Produkcja: Kanada, Francja
Scenariusz: Alberto Marini
Wyświetleń: 88415
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4631
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.05.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Wake Up cały film 2023 - oglądaj online

Grupa młodocianych aktywistów chowających własną tożsamość za zwierzęcymi maskami postanawia zaprotestować przeciw niszczeniu środowiska dewastując wnętrze centrum...


Grupa młodocianych aktywistów chowających własną tożsamość za zwierzęcymi maskami postanawia zaprotestować przeciw niszczeniu środowiska dewastując wnętrze centrum handlowego. Zaraz po wieczornym zamknięciu drzwi dopuszczają się wandalizmu, a wszystko to nagrywają na telefon i zamierzają opublikować w sieci. Jednak ich plan dynamicznie kończy się niepowodzeniem, kiedy okazuje się, że zostają uwięzieni wewnątrz budynku i muszą stawić czoła obłąkanemu ochroniarzowi. Pasją nocnego stróża są polowania przy użyciu prymitywnych narzędzi i teraz niestabilny psychicznie facet będzie spróbował wyłapać ich wszystkich, a każda z jego następnych zasadzek będzie bardziej wymyślna od poprzedniej. Gdy noc wypełni się przemocą i terrorem, aktywiści rozpoczną desperacką walkę o życie.


Film Wake Up miał swoją premierę w 2023 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Kanada, Francja. Za reżyserię odpowiada François Simard, Anouk Whissell. Za scenariusz odpowiedzialny był Alberto Marini. Zaliczamy go do gatunku Horror. Strona z filmem Wake Up została wyświetlona u nas 88415 razy, a video otrzymało 4631 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.05.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Wake Up (2023) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Wake Up cały film lektor PL

Cały film Wake Up to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 4631 lajków!


Obejrzyj Wake Up z napisami PL

Wake Up napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Wake Up zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Kanada, Francja, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Wake Up CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista François Simard, Anouk Whissell i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2023 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Wake Up z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Alberto Marini z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2023 roku. Tak czy inaczej, to co w Wake Up z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Horror dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 20.05.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Wake Up za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2023 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 86% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Wake Up bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Wake Up cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Wake Up vider i inne produkcje z gatunku Horror na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Wake Up w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 88415 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2023 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser François Simard, Anouk Whissell, scenarzysta Alberto Marini oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Wake Up zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Wake Up zerknij przyciągnie widzów Kanada, Francja przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 86% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Wake Up zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Wake Up w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 4631 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Wake Up HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych