Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Venom 2: Carnage / Venom: Let There Be Carnage

(2021)
Venom 2: Carnage
Świat: Marvel
Nagrody: Film dostał 2 nominacje
Premiera: 14 września 2021 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Andy Serkis
Scenariusz: Kelly Marcel
Wyświetleń: 15178
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6377
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Venom 2: Carnage

Eddie Brock usiłuje zrobić karierę przeprowadzając wywiad z seryjnym zabójcą, który wnet zdobywa moce symbionta.


Venom to jedna z kluczowych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia - Venomem. W drugiej części poznamy Carnage'a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej popularnych czarnych charakterów Marvela.


Film Venom 2: Carnage to amerykański hit akcji za reżyserię którego odpowiedzialny jest Andy Serkis, zaś scenariusz do hitu napisała Kelly Marcel. W hicie zagrali pomiędzy innymi Tom Hardy, Stephen Graham, Woody Harrelson, Peggy Lu, Michelle Williams oraz Reid Scott. Venom to jedna z kluczowych, najbardziej złożonych postaci Marvel. Opowiada o dziennikarzu Eddie'm Brocku, którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia - Venomem. Venom 2: Carnage to druga część w której poznajemy Carnage'a. Jest to jeden z najbardziej popularnych czarnych charakterów Marvel. Carnage stanowi połączenie morderczego symbiota i psychopatycznego mordercy, Cleteusa Kasady'ego. Film Venom 2: Carnage jest kontynuacją hitu Venom z 2018 roku oraz drugą produkcją należącą do franczyzy Sony's Marvel Universe.


Film Venom 2: Carnage miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Andy Serkis. Za scenariusz odpowiedzialny był Kelly Marcel. Zaliczamy go do gatunku Akcja / Sci-Fi. Strona z filmem Venom 2: Carnage została wyświetlona u nas 15178 razy, a video otrzymało 6377 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Venom 2: Carnage (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Venom 2: Carnage online oglądaj, Venom 2: Carnage gdzie obejrzeć, Venom 2: Carnage zalukaj cda, Venom 2: Carnage cały film do obejrzenia, Venom 2: Carnage oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Venom 2: Carnage

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych