Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Uncharted

(2022)
Uncharted
Premiera: 18 lutego 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Ruben Fleischer
Scenariusz: Art Marcum, Rafe Judkins
Wyświetleń: 20648
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 5565
Oceń: | 88% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Uncharted

Nathan Drake wraz ze swoim kolegą Victorem Sullivanem i dziennikarką Eleną Fisher wyrusza na poszukiwania El Dorado.


Bystry złodziej Nathan Drake (Tom Holland) zostaje zatrudniony przez obeznanego poszukiwacza skarbów Victora „Sully” Sullivana (Mark Wahlberg), żeby odzyskać fortunę straconą przez Ferdynanda Magellana 500 lat temu. To, co rozpoczyna się jako zwyczajny napad, przemienia się w wyjątkowy wyścig. Złodzieje muszą zdobyć nagrodę przed okrutnym Moncadą (Antonio Banderas), który wierzy, że on i jego rodzinka są prawowitymi spadkobiercami. Jeśli Nate i Sully zdołają rozszyfrować porady oraz rozwiązać jedną z najstarszych zagadek świata, mogą odnaleźć skarb o wartości 5 miliardów dolarów, a może nawet dawno zaginionego brata Nate'a… lecz jedynie wówczas, kiedy nauczą się współpracować.


Film Uncharted to amerykański przygodowy hit akcji, za reżyserię którego odpowiedzialny jest Ruben Fleischer, zaś scenariusz do hitu napisali Art Marcum, Rafe Judkins i Matt Holloway. W hicie zagrali pomiędzy innymi Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Patricia Meeden oraz Sarah Jacqueline Petrick. Uncharted opisuje o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, jedynie jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem znanego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany kumpel Victor Sullivan oraz energiczna reporterka Elena Fisher. Młody Nathan Drake zostaje zrekrutowany przez obeznanego poszukiwacza skarbów Victora "Sully" Sullivana do odzyskania skarbu straconego przez portugalskiego żeglarza Ferdynanda Magellana ok. 500 lat temu. Początkowo działania bohaterów mają być zwyczajnym napadem, jednakże przeradza się on w wyścig, w którym próbują uprzedzić okrutnego Moncadę, który uważa się za prawowitego spadkobiercę fortuny. Oprócz tego poszukiwacze przygód próbują także odnaleźć zaginionego brata Nathana oraz uczą się współpracy. Film Uncharted został zrealizowany na podstawie jednej z najpopularniejszych, najlepiej sprzedających i najbardziej cenionych serii gierek wideo wszech czasów.


Film Uncharted miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer. Za scenariusz odpowiedzialny był Art Marcum / Rafe Judkins / .... Zaliczamy go do gatunku Przygodowy. Strona z filmem Uncharted została wyświetlona u nas 20648 razy, a video otrzymało 5565 polubień. Co więcej, aż 88% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Uncharted (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Uncharted online oglądaj, Uncharted gdzie obejrzeć, Uncharted zalukaj cda, Uncharted cały film do obejrzenia, Uncharted oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Uncharted

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych