Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Top Gun: Maverick

(2022)
Top Gun: Maverick
Premiera: 27 maja 2022 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Joseph Kosinski
Scenariusz: Peter Craig, Justin Marks
Wyświetleń: 43448
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4292
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Top Gun: Maverick

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem,...


Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-bandy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej do tej pory nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie "Rooster", synem jego kumpla oficera Nicka Bradshawa, kryptonim "Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostatnie poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.


Film Top Gun: Maverick to amerykański hit akcji z fragmentami dramatu za reżyserię którego odpowiedzialny jest Joseph Kosinski, zaś scenariusz do hitu napisali Peter Craig, Justin Marks, Eric Warren Singer, Christopher McQuarrie i Ehren Kruger. W hicie zagrali pomiędzy innymi Tom Cruise, Jennifer Connelly, Miles Teller, Val Kilmer, Jon Hamm, Ed Harris, Jean Louisa Kelly, Glen Powell oraz Monica Barbaro. Top Gun: Maverick opisuje o szkole lotniczej Top Gun w Stanach Zjednoczonych oraz o życiowych i zawodowych zmaganiach pilotów marynarki wojennej. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-bandy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej do tej pory nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem, o kryptonimie „Rooster”, synem jego kumpla oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Film Top Gun: Maverick to hit o rywalizacji, rodzinie, poświęceniu, bohaterstwie i przede wszystkim o lotnictwie. Jest to sequel hitu Top Gun z 1986 roku.


Film Top Gun: Maverick miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski. Za scenariusz odpowiedzialny był Peter Craig / Justin Marks / .... Zaliczamy go do gatunku Akcja. Strona z filmem Top Gun: Maverick została wyświetlona u nas 43448 razy, a video otrzymało 4292 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Top Gun: Maverick (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Top Gun: Maverick online oglądaj, Top Gun: Maverick gdzie obejrzeć, Top Gun: Maverick zalukaj cda, Top Gun: Maverick cały film do obejrzenia, Top Gun: Maverick oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Top Gun: Maverick

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych