Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

The Imp

(2006)
The Imp
Twórca: Andrew Fielding
Produkcja: Wielka Brytania
Wyświetleń: 80644
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9904
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 14.06.2024

Oglądaj cały serial online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

The Imp cały serial 2006 - oglądaj online

„The IMP” to 90 - sekundowa nietuzinkowa animacja, która podbiła serca widzów na całym świecie. W czarno – białej scenerii rozgrywa się nieustanna bitwa niezła ze złem …...


„The IMP” to 90 - sekundowa nietuzinkowa animacja, która podbiła serca widzów na całym świecie. W czarno – białej scenerii rozgrywa się nieustanna bitwa niezła ze złem … na niepoważnie! Abstrakcyjne i podszyte ironią poczucie humoru producenci Andy'ego Fieldinga powoduje, że każdy z ultrakrótkich odcinków wywołuje salwy śmiechu. Głównym bohaterem jest zakompleksiony diabełek Imp, który z dumą dzierży własne (ponoć odpustowe) widły a najchętniej relaksuje się grając w golfa. To jemu właśnie bezduszny i wiecznie niezadowolony Szef zlecił doniosłą misję rozprzestrzeniania zła na wszystkich szerokościach geograficznych. Dzieła zniszczenia ma dokonać przy wsparcia nie garnących się do tego współtowarzyszy: brata Boba oraz głupkowatych pomocników Bertranda i Phillipe'a. Bob stanowi zupełne przeciwieństwo Impa – jest genialny, oddany a przy tym wielbi sprzątać i pichcić wszelkie potrawy. Z rozkoszą sprowadza Impa na ziemię, kiedy groźnie poniesie go wyobraźnia, lecz jeszcze częściej wyciąga niesfornego braciszka z kłopotów. Regularnie pojawiają się zagadkowa Rękawiczka, wcielająca się w postać kucharza, kelnera czy organisty oraz wścibska Kicia, płatająca Impowi niezwykle bezwzględne figle. W gronie bohaterów zjawia się także przedstawicielka płci żeńskiej, na którą Imp reaguje mocno alergicznie. Lumen, ponieważ niej mowa, jest dla Impa tym, czym Nermal dla Garfielda – najważniejszym wrogiem! Imp nie znosi jej słodkiej minki, dziewczyńskiego gadżeciarstwa i parapsychologicznych wywodów. Błyskotliwe dialogi rozbawią konserwatystów i niepoprawnych politycznie, klasycznych macho i ortodoksyjne feministki. To ubaw na wysokim poziomie, nie powodujący skutków ubocznych. Stosować bez ograniczeń.


Serial The Imp miał swoją premierę w 2006 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Wielka Brytania. Zaliczamy go do gatunku Animacja. Strona z serialem The Imp została wyświetlona u nas 80644 razy, a video otrzymało 9904 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 14.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu The Imp (2006) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


The Imp cały serial lektor PL

Cały serial The Imp to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 9904 lajków!


Obejrzyj The Imp z napisami PL

The Imp napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu The Imp zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Wielka Brytania, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że The Imp CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2006 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu The Imp z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2006 roku. Tak czy inaczej, to co w The Imp z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Animacja dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 14.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial The Imp za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2006 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 82% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć The Imp bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć The Imp cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać The Imp vider i inne produkcje z gatunku Animacja na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online The Imp w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 80644 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2006 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest The Imp zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. The Imp zerknij przyciągnie widzów Wielka Brytania przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 82% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj The Imp zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć The Imp w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 9904 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu The Imp HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych