Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

The Great Reset and the Rise of Bitcoin

(2022)
The Great Reset and the Rise of Bitcoin
Premiera: 5 stycznia 2022 (Światowa i polska premiera kinowa)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Pierre Corbin
Scenariusz: Pierre Corbin
Wyświetleń: 82960
Wersja: Polski
Ulubione: 1332
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 18.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Opis filmu The Great Reset and the Rise of Bitcoin

Film dokumentalny, który bada teraźniejszy stan naszej gospodarki oraz wpływ, jaki świeży system monetarny, taki jak Bitcoin, może mieć na świat.


Na początku zeszłego wieku, najważniejsze gospodarki świata porzuciły system złota i zapoczątkowały praktykę drukowania pieniędzy bez żadnych aktywów je zabezpieczających. To dało rządom władzę nad nieskończonymi pieniędzmi. Władza ta była nadużywana w przeszłości, a do dzisiaj jest stosowana w imię "ratowania gospodarki" za wsparciem działań, które tak serio powodują dewaluację naszych walut i prowadzą do zubożenia mieszkańców w dłuższej perspektywie. Tak przynajmniej było niegdyś - tymczasem gospodarka była "ratowana" wielokrotnie, za wsparciem tych samych narzędzi, zwiększając dług, zwiększając podaż pieniądza, doprowadzając rządy i banki centralne do punktu bez odwrotu, gdzie mają jedynie jedną opcję: kontynuować drukowanie. To zubożenie ludności, które niegdyś było długoterminowym wynikiem naszego systemu, staje się teraz krótkoterminowym wynikiem, dzięki rządom takim jak rząd USA, który powiększył podaż pieniądza o ponad 40% w przeciągu ciut ponad dwóch lat. Chociaż to przyspieszenie zdaje się teraz oczywiste, niektórzy obserwowali to z boku i podjęli działania. Rozwiązanie nie wyszło od rządów, uniwersytetów czy think tanków. Wszystko zaczęło się od postu na forum internetowym napisanego przez osobę pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Łącząc istniejące już koncepcje informatyczne, ta osoba (albo osoby) utworzyła nową formę pieniądza i podzieliła się nią ze światem. Jego siła, społeczność, decentralizacja i potencjał skalowania zrobiły resztę. Przejdźmy o ponad dekadę do przodu i mamy teraz aktywo o wartości około 1 biliona dolarów, którego nikt nie może zamknąć. To fundusze, które mają twarde reguły, których nie można przemienić, z maksymalnym zapasem 21 milionów bitcoinów. Te dwa czynniki czynią je najtrudniejszą formą pieniądza w istnieniu i, w gruncie rzeczy, lepszą formą pieniądza. Film objaśnia detale dotyczące działania Bitcoina, jak działa wydobywanie oraz istniejące opcje skalowania, takie jak Sieć Lightning, które uwalniają potencjał Bitcoina do wzrostu i globalnego przyjęcia jako waluty. Film "Wielki Reset i wzrost Bitcoina" łączy wszystkie kluczowe info na temat naszego kontekstu gospodarczego - działania banków centralnych, historii, bitcoina i więcej - żeby widzowie mogli zdobyć dobrą wiedzę na temat naszej teraźniejszej rzeczywistości i móc podejmować świadome decyzje dotyczące przyszłości świata finansowego, w którym chcą żyć.


Film The Great Reset and the Rise of Bitcoin miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Pierre Corbin. Za scenariusz odpowiedzialny był Pierre Corbin. Zaliczamy go do gatunku Dokumentalny. Strona z filmem The Great Reset and the Rise of Bitcoin została wyświetlona u nas 82960 razy, a video otrzymało 1332 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 18.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu The Great Reset and the Rise of Bitcoin (2022) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Tagi: The Great Reset and the Rise of Bitcoin online oglądaj, The Great Reset and the Rise of Bitcoin gdzie obejrzeć, The Great Reset and the Rise of Bitcoin zalukaj cda, The Great Reset and the Rise of Bitcoin cały film do obejrzenia, The Great Reset and the Rise of Bitcoin oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie The Great Reset and the Rise of Bitcoin

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych