Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Tata z Małopolski

(2022)
Tata z Małopolski
Premiera: 2022 (Światowa)
Wyświetleń: 65917
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9457
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 13.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Tata z Małopolski cały film 2022 - oglądaj online

Wędrówka śladami księdza Jana Czuby – misjonarza z Tarnowa, zabitego w Kongo w 1998 r.


Film dokumentalny pt. "Tata z Małopolski" jest wędrówką śladami księdza Jana Czuby – misjonarza z Tarnowa. Swoją posługę pełnił w Kongo. Ks. Jan Czuba został zabity 27 października 1998 r. przez rebelianta, który z szajką innych wtargnął na posesję parafii w Loulombo. Kiedy obywatele wioski, w której posługiwał uciekali przed wojną, kapłan zadeklarował, że zostanie ze własnymi wiernymi aż do końca. Jednak pamięć o nim nie zanikła. Kongijczycy, którzy mieli okazję poznać księdza i niejednokrotnie byli beneficjentami jego działań, nazywali go "TATĄ". Mówią o tym do dziś, przekazując te wspomnienia także swoim dzieciakom i wnukom.


Film Tata z Małopolski miał swoją premierę w 2022 roku. Za reżyserię odpowiada Roman Sikoń, Michał Król. Za scenariusz odpowiedzialny był Roman Sikoń, Michał Król. Zaliczamy go do gatunku Dokumentalny / Religijny. Strona z filmem Tata z Małopolski została wyświetlona u nas 65917 razy, a video otrzymało 9457 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 13.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Tata z Małopolski (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tata z Małopolski cały film lektor PL

Cały film Tata z Małopolski to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 9457 lajków!


Obejrzyj Tata z Małopolski z napisami PL

Tata z Małopolski napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Tata z Małopolski zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w , jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Tata z Małopolski CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Roman Sikoń, Michał Król i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2022 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Tata z Małopolski z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Roman Sikoń, Michał Król z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2022 roku. Tak czy inaczej, to co w Tata z Małopolski z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dokumentalny / Religijny dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 13.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Tata z Małopolski za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2022 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 83% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Tata z Małopolski bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Tata z Małopolski cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Tata z Małopolski vider i inne produkcje z gatunku Dokumentalny / Religijny na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Tata z Małopolski w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 65917 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2022 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Roman Sikoń, Michał Król, scenarzysta Roman Sikoń, Michał Król oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Tata z Małopolski zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Tata z Małopolski zerknij przyciągnie widzów przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 83% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Tata z Małopolski zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Tata z Małopolski w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 9457 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Tata z Małopolski HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych