Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Szklany dom

(2021)
Szklany dom
Premiera: 2021 (Światowa premiera)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Paulina Guzik
Scenariusz: Paulina Guzik
Wyświetleń: 58571
Wersja: Polski
Ulubione: 4828
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Opis filmu Szklany dom

Papież Jan Paweł II był pierwszym papieżem, który wprowadził w Kościele oficjalne procedury i wydał dokumenty powiązane z ochroną dzieciaki i młodzieży. Był pierwszym, który jako Następca Świętego Piotra musiał zmierzyć się z najważniejszym kryzysem we współczesnym Kościele


Kryzys wykorzystywania seksualnego w Kościele wstrząsnął nie jedynie Watykanem, lecz i katolikami na całym świecie. Kryzys ten, teraźniejszy w przestrzeni publicznej od ponad dwóch dziesięcioleci sprawił kluczowe reformy, lecz i postawił kluczowe zapytania dotyczące pontyfikatu Jana Pawła II i następnych papieży. Odpowiedź Papieża Polaka na dramat wykorzystywania prezentuje hit "Szklany Dom".


Film Szklany dom miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Paulina Guzik. Za scenariusz odpowiedzialny był Paulina Guzik. Zaliczamy go do gatunku Dokumentalny. Strona z filmem Szklany dom została wyświetlona u nas 58571 razy, a video otrzymało 4828 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Szklany dom (2021) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Tagi: Szklany dom online oglądaj, Szklany dom gdzie obejrzeć, Szklany dom zalukaj cda, Szklany dom cały film do obejrzenia, Szklany dom oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Szklany dom

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych