Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Sylwester

(2022)
Sylwester
Premiera: 30 grudnia 2022 (Światowa premiera na VOD)
Produkcja: Turcja
Reżyseria: Ozan Açiktan
Scenariusz: Gülse Birsel
Wyświetleń: 34165
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 1421
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 18.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Sylwester

Didem przygotowuje się na Sylwestra, ale plany krzyżuje jej kwarantanna.


Didem ma nadzieje na rychły koniec pandemii, zatem od ponad miesiąca przygotowuje się do sylwestrowej zabawy. Jej najbliżsi będą mogli nareszcie się spotkać i nadrobić utracony czas, lecz lockdown krzyżuje jej plany. Ozan zrobi, co w jego mocy, żeby małżonka mogła cieszyć się imprezą, na którą zasługuje, zatem zaprasza wszystkich sąsiadów. Zabawa dopiero się rozpoczyna!


Film Sylwester miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Turcja. Za reżyserię odpowiada Ozan Açiktan. Za scenariusz odpowiedzialny był Gülse Birsel. Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z filmem Sylwester została wyświetlona u nas 34165 razy, a video otrzymało 1421 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 18.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Sylwester (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Sylwester online oglądaj, Sylwester gdzie obejrzeć, Sylwester zalukaj cda, Sylwester cały film do obejrzenia, Sylwester oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Sylwester

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych