Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Święty

(2022)
Święty
Premiera: 2022 (Światowa premiera)
Produkcja: Polska
Wyświetleń: 67193
Wersja: Polski
Ulubione: 4696
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Opis filmu Święty

Zapraszamy Was do przeżycia duchowej przygody z ks. Dolindo, przygody, która może odmienić życie.


Historia ks. Dolindo, to jedna z najbardziej zatrważających opowieści o ludzkim życiu. Maltretowany przez ojca, głodzony, niezrozumiany, fałszywie oskarżany. Zdradzony przez najbliższe córki duchowe, klęka przed nimi prosząc o wybaczenie. Ma dar widzenia w ludzkich sercach i duszach, słyszy głos Jezusa, rozmawia z Matką Bożą. Po jego kazaniach nawracają się tysiące osób, nawet gangsterzy. Ks. Dolindo przepowiedział pontyfikat Karola Wojtyły, był prorokiem Soboru Watykańskiego II: za postulaty wysuwane w latach 20. – Pismo Św. w domach, komunia w Wielki Piątek, Msza w języku narodowym jest odsunięty od ołtarza, z zakazem odprawiania Mszy Św. na ponad 19 lat. Wytrzymał. Kochał bezgranicznie Kościół. Bo „Kościół to Jezus” – pisał wszędzie.   Do jego grobu w Neapolu pielgrzymują dziś tysiące Polaków. W samej Polsce niemalże każdy praktykujący katolik zetknął się z postacią „ubogiego” Ks. Dolindo i jego modlitwą: „Jezu Ty się tym zajmij”. Wielu ludzi, po raz pierwszy od dziesiątków lat idzie do spowiedzi, schodzą się rozwiedzione małżeństwa, kapłani w kryzysie są ratowani, niedoszli samobójcy odzyskują nadzieję. Dzięki fali pielgrzymek z Polski, może ruszyć na nowo, uśpiony proces beatyfikacyjny kapłana.   W niewielkim kościółku, w centrum Neapolu, gdzie pochowany jest ks. Dolindo, każdy może przeczytać napis na grobie: "Kiedy przyjdziesz do mnie po śmierci, zapukaj. Nawet zza grobu odpowiem ci: ufaj Bogu!".  I tak się losy! Świadectwo życia, tego skromnego i dużego równocześnie, księdza jest stale żywe. Co przyciąga do niego tak duże tłumy? Na czym polega "fenomen" ks. Dolindo? Jaką ma jeszcze misję do spełnienia, ten zmarły w 1970 roku ksiądz? Jakie cuda i znaki dzieją się współcześnie za jego wstawiennictwem?


Film Święty miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Lech Dokowicz, Maciej Bodasiński. Zaliczamy go do gatunku Biograficzny / Dokumentalny. Strona z filmem Święty została wyświetlona u nas 67193 razy, a video otrzymało 4696 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Święty (2022) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Tagi: Święty online oglądaj, Święty gdzie obejrzeć, Święty zalukaj cda, Święty cały film do obejrzenia, Święty oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Święty

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych