Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Spider-Man: Bez drogi do domu / Spider-Man: No Way Home

(2021)
Spider-Man: Bez drogi do domu
Świat: Marvel
Nagrody: Film dostał 10 nominacji
Premiera: 15 grudnia 2021 (świat)
Produkcja: Islandia, USA
Reżyseria: Jon Watts
Wyświetleń: 59981
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 1009
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider Mana ukrywa się Peter Parker, heros decyduje się zwrócić o wsparcie do Doktora Strange'a.


Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego herosa z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełnić własnych superbohaterskich obowiązków i równocześnie prowadzić zwyczajnego życia. Dodatkowo naraża na zagrożenie tych, na których mu najbardziej zależy. Spidey prosi doktora Strange’a o wsparcie. Zaklęcie Strange’a powoduje wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najmocniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Peter musi podjąć kluczowe wyzwanie, które na zawsze zmieni nie jedynie jego przyszłość lecz też przyszłość multiwersum.


Film Spider-Man: Bez drogi do domku to amerykański fantastycznonaukowy hit akcji, za którego reżyserię odpowiedzialny jest Jon Watts, zaś scenariusz do hitu napisali Chris McKenna i Erik Sommers. W hicie zagrali pomiędzy innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon, Marisa Tomei, J.K. Simmons, Angourie Rice oraz Alfred Molina. Spider-Man: Bez drogi do domku to następna wersja i sequel przygód znanego herosa, jakim jest Spider Man. Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider Mana ukrywa się Peter Parker, superhero decyduje się zwrócić o wsparcie do Doktora Stange'a. Doktor Strange dzięki własnej potężnej magii otwiera portal do Multiwersum i powstaje chaos, gdy z wszechświatów równoległych i alternatywnych wymiarów wyłaniają się najróżniejsi wrogowie Spider-Mana, pomiędzy innymi Zielony Goblin, Doktor Octopus, Sandman i Electro. Historia w hicie bezpośrednio kontynuuje wątki z wcześniejszych przygód głównego bohatera. Tożsamość Petera Parkera została ujawniona przez Mysterio, a na domiar złego superhero został oskarżony o morderstwo przestępcy. Jego całe życie zostaje wywrócone do góry nogami. O wsparcie zwraca się do Doktora Strange’a, którego prosi o wykorzystanie zaklęcia wymazującego z pamięci wszystkich ludzi jego sekretnej tożsamości. Nieuważny czarodziej, korzystając z magii przypadkowo otwiera bramy wymiarów do innych światów. Superzłoczyńcy z alternatywnych sytuacji wykorzystują okazję, żeby zapolować na Spider-Mana. Bohater będzie musiał wykorzystać wszystkie własne zdolności, żeby przeciwstawić się bandzie najgroźniejszych bandytów, z którymi przyszło mu się zmierzyć. Film Spider-Man: Bez drogi do domku został oparty na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym pseudonimie wydawnictwa Marvel Comics. Produkcja wchodzi w skład IV Fazy Marvel Cinematic Universe i jest dwudziestym siódmym hitem należącym do tej franczyzy oraz kontynuacją hitów pod tytułem Spider-Man: Homecoming z 2017 roku i Spider-Man: Daleko od domku z 2019 roku.


Film Spider-Man: Bez drogi do domu miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Islandia / USA. Za reżyserię odpowiada Jon Watts. Za scenariusz odpowiedzialny był Chris McKenna / Erik Sommers. Zaliczamy go do gatunku Akcja / Sci-Fi. Strona z filmem Spider-Man: Bez drogi do domu została wyświetlona u nas 59981 razy, a video otrzymało 1009 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Spider-Man: Bez drogi do domu (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Spider-Man: Bez drogi do domu online oglądaj, Spider-Man: Bez drogi do domu gdzie obejrzeć, Spider-Man: Bez drogi do domu zalukaj cda, Spider-Man: Bez drogi do domu cały film do obejrzenia, Spider-Man: Bez drogi do domu oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Spider-Man: Bez drogi do domu

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych