Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Śmierć na Nilu / Death on the Nile

(2022)
Śmierć na Nilu
Premiera: 11 lutego 2022 (Polska)
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Kenneth Branagh
Scenariusz: Michael Green
Wyświetleń: 76005
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 5385
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Śmierć na Nilu

W okresie wakacji spędzanych nad Nilem Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę zabójstwa młodocianej milionerki.


Sielankowy nastrój miodowego miesiąca młodocianej pary, spędzającej podróż poślubną na ekskluzywnym statku rzecznym, zostaje przerwany przez ponure wydarzenie. Beztroska wędrówka po Egipcie przemienia się w poszukiwania zabójcy, na czele których staje jeden z uczestników rejsu po Nilu, niezawodny Hercules Poirot. Egzotyczna, zagadkowa i niepozbawiona niebezpieczeństw sceneria stanowi znakomite tło tej strasznej opowieści o obsesyjnej miłości i jej dramatycznych skutkach. Tym bardziej, że historia – jak rzeka – wije się w wyjątkowo tajemniczy sposób, nie pozwalając widzom odgadnąć zakończenia aż do finałowej, wstrząsającej demaskacji.


Film Śmierć na Nilu to amerykański thriller kryminalny za reżyserię którego odpowiedzialny jest Kenneth Branagh, zaś scenariusz do hitu spisał Michael Green. W hicie zagrali pomiędzy innymi Kenneth Branagh, Gal Gadot, Armie Hammer, Annette Bening, Emma Mackey, Rose Leslie, Letitia Wright, Russell Brand oraz Tom Bateman. Śmierć na Nilu opisuje historię młodocianej pary, spędzającej podróż poślubną na ekskluzywnym statku rzecznym, której pozytywny nastrój miesiąca miodowego zostaje przerwany przez ponure wydarzenie. Beztroska wędrówka po Egipcie przemienia się w poszukiwania zabójcy, na czele których staje jeden z uczestników rejsu po Nilu, niezawodny Hercules Poirot. Egzotyczna, zagadkowa i niepozbawiona niebezpieczeństw sceneria stanowi znakomite tło tej strasznej opowieści o obsesyjnej miłości i jej dramatycznych skutkach. Cisza i ład, który chwilowo panował na SS Karnak, zostaje zdewastowany po znalezieniu zabitego jednego z pasażerów. Znanemu belgijskiemu detektywowi Herkulesowi Poirotowi powierzono kluczowe zadanie ustalenia, który z pasażerów jest mordercą, zanim zabójca znowu uderzy. Film Śmierć na Nilu to sequel losów Herkulesa Poirota i trzymający w napięciu thriller detektywistyczny na motywach powieści Agathy Christie z 1937 roku. Historia w hicie jest jak rzeka i wije się wyjątkowo tajemniczy sposób, nie zdradzając zakończenia aż do finałowej, wstrząsającej demaskacji.


Film Śmierć na Nilu miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA / Wielka Brytania. Za reżyserię odpowiada Kenneth Branagh. Za scenariusz odpowiedzialny był Michael Green. Zaliczamy go do gatunku Kryminał. Strona z filmem Śmierć na Nilu została wyświetlona u nas 76005 razy, a video otrzymało 5385 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Śmierć na Nilu (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Śmierć na Nilu online oglądaj, Śmierć na Nilu gdzie obejrzeć, Śmierć na Nilu zalukaj cda, Śmierć na Nilu cały film do obejrzenia, Śmierć na Nilu oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Śmierć na Nilu

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych