Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Śledząc / Following

(1998)
Śledząc
Nagrody: Film dostał 1 nagrodę i 2 nominacje
Premiera: 12 września 1998 (świat)
Produkcja: Wielka Brytania
Reżyseria: Christopher Nolan
Scenariusz: Christopher Nolan
Wyświetleń: 11540
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7850
Oceń: | 84% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.06.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Śledząc cały film 1998 - oglądaj online

Niespełniony pisarz śledzi przypadkowych ludzi spotkanych na ulicy. Wkrótce wpada w problemy.


Młody niespełniony pisarz przeżywa kryzys twórczy i osobowościowy. By zapełnić jakoś życiową pustkę, rozpoczyna śledzić na ulicy obcych ludzi. Jest to swoista gierka - usiłuje zgadnąć kim są, czym się zajmują, gdzie pracują. Jednej zasady ostrzega rygorystycznie - nigdy nie śledzić po raz drugi tej samej osoby. Kiedy łamie ją po raz pierwszy, nie potrafi już cofnąć lawiny wypadków, które bezpowrotnie zmienią jego życie.


Film Śledząc miał swoją premierę w 1998 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Wielka Brytania. Za reżyserię odpowiada Christopher Nolan. Za scenariusz odpowiedzialny był Christopher Nolan. Zaliczamy go do gatunku Kryminał / Thriller. Strona z filmem Śledząc została wyświetlona u nas 11540 razy, a video otrzymało 7850 polubień. Co więcej, aż 84% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Śledząc (1998) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Śledząc cały film lektor PL

Cały film Śledząc to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 7850 lajków!


Obejrzyj Śledząc z napisami PL

Śledząc napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Śledząc zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Wielka Brytania, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Śledząc CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Christopher Nolan i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 1998 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Śledząc z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Christopher Nolan z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 1998 roku. Tak czy inaczej, to co w Śledząc z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Kryminał / Thriller dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 15.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Śledząc za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 1998 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 84% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Śledząc bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Śledząc cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Śledząc vider i inne produkcje z gatunku Kryminał / Thriller na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Śledząc w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 11540 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 1998 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Christopher Nolan, scenarzysta Christopher Nolan oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Śledząc zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Śledząc zerknij przyciągnie widzów Wielka Brytania przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 84% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Śledząc zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Śledząc w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 7850 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Śledząc HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych