Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Sayen

(2023)
Sayen
Premiera: 3 marca 2023 (Światowa i polska premiera na VOD)
Produkcja: Chile
Wyświetleń: 77489
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4087
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Sayen

W lasach na południu Chile młodociana dziewczyna z plemienia Mapuczów, Sayen, wyrusza w pogoń za najemnikami, którzy zamordowali jej babcię. Dzięki wyjątkowym zdolnościom...


W lasach na południu Chile młodociana dziewczyna z plemienia Mapuczów, Sayen, wyrusza w pogoń za najemnikami, którzy zamordowali jej babcię. Dzięki wyjątkowym zdolnościom Sayen udaje się przeżyć i dorwać intruzów. Musi dokonać wyboru: odpuścić albo chronić nie jedynie swoje plemię, lecz także pozostałych rdzennych obywateli Chile przed podejrzaną firmą, która zagraża ziemiom jej przodków.


Film Sayen miał swoją premierę w 2023 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Chile. Zaliczamy go do gatunku Akcja. Strona z filmem Sayen została wyświetlona u nas 77489 razy, a video otrzymało 4087 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Sayen (2023) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Sayen online oglądaj, Sayen gdzie obejrzeć, Sayen zalukaj cda, Sayen cały film do obejrzenia, Sayen oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Sayen

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych