Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Robota / The Job

(2009)
Robota
Premiera: 26 września 2009 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Shem Bitterman
Scenariusz: Shem Bitterman
Wyświetleń: 59535
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2282
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 18.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Robota

Mężczyzna szuka nowej pracy i planuje ślub z ukochaną dziewczyną. Wkrótce reprezentant agencji zatrudnienia znajduje dla niego posadę.


Bubba (Patrick John Flueger) jest bezrobotnym mężczyzną, który usilnie stara się to przemienić. Tylko wówczas ma szanse na związek z miłością jego życia Joy (Taryn Manning), kobietą,  którą każdego dnia napotyka w restauracji. Pewnego dnia do tej samej restauracji zagląda podróżnik Jim (Ron Perlman), który, poznawszy kłopot Bubby, daje mu namiary na pracę. Problem polega na tym, że jest to jednorazowe zlecenie na zabójstwo.


Film Robota miał swoją premierę w 2009 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Shem Bitterman. Za scenariusz odpowiedzialny był Shem Bitterman. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Thriller / Czarna komedia. Strona z filmem Robota została wyświetlona u nas 59535 razy, a video otrzymało 2282 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 18.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Robota (2009) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Robota online oglądaj, Robota gdzie obejrzeć, Robota zalukaj cda, Robota cały film do obejrzenia, Robota oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Robota

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych