Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Robot i Frank / Robot & Frank

(2012)
Robot i Frank
Nagrody: Film dostał 1 nagrodę i 2 nominacje
Premiera: 20 stycznia 2012 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Jake Schreier
Scenariusz: Christopher Ford
Wyświetleń: 78688
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2493
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Robot i Frank

Emerytowany złodziej klejnotów otrzymuje dziwny upominek od syna. Jest nim robot, który z czasami staje się jego wspólnikiem.


Nieodległa przyszłość. Frank, emerytowany włamywacz ma dwójkę dojrzałych dzieciaki uważających, że tata nie powinien mieszkać sam. Rozważają umieszczenie go w domku opieki, ale syn Franka wpada na inny zamysł. Wbrew życzeniu ojca, kupuje mu chodzącego, mówiącego humanoidalnego praca zaprogramowanego, by zadbać o zdrowie fizyczne i umysłowe starszego pana. To co następuje dalej przechodzi najśmielsze oczekiwania. "Robot & Frank" to wesoła, pełna humoru i równocześnie wzruszająca powieść o tym, że kolegów i rodzinę można odnaleźć w najmniej spodziewanych miejscach. W hicie występuje cała plejada gwiazd, a wśród nich nominowany do Nagrody Akademii Frank Langella (2008, Najlepszy Aktor, "Frost/Nixon"), zdobywczyni Nagrody Akademii Susan Sarandon (1995, Najlepsza aktorka, "Przed egzekucją"), Liv Tyler i James Marsden.


Film Robot i Frank miał swoją premierę w 2012 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Jake Schreier. Za scenariusz odpowiedzialny był Christopher Ford. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Sci-Fi / Komedia kryminalna. Strona z filmem Robot i Frank została wyświetlona u nas 78688 razy, a video otrzymało 2493 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Robot i Frank (2012) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Robot i Frank online oglądaj, Robot i Frank gdzie obejrzeć, Robot i Frank zalukaj cda, Robot i Frank cały film do obejrzenia, Robot i Frank oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Robot i Frank

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych