Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Robot Chicken: Star Wars

(2007)
Robot Chicken: Star Wars
Premiera: 17 czerwca 2007 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Seth Green
Scenariusz: Seth Green, Breckin Meyer
Wyświetleń: 45629
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2664
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Robot Chicken: Star Wars

W hołdzie dla jednej z głównych przygód w kinowej historii sagi (Gwiezdne Wojny), Seth Green i Matthew Senreich za wsparciem figurek i wyjątkowej animacji stop-motion,...


W hołdzie dla jednej z najważniejszych przygód w kinowej historii sagi (Gwiezdne Wojny), Seth Green i Matthew Senreich za wsparciem figurek i wyjątkowej animacji stop-motion, utworzyli Robot Chicken: Star Wars. Jest to parodia, w której można odnaleźć wszystkie fragmenty Gwiezdnej Sagi w połączeniu z wielką dawką poczucia humoru.


Film Robot Chicken: Star Wars miał swoją premierę w 2007 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Seth Green. Za scenariusz odpowiedzialny był Seth Green / Breckin Meyer / .... Zaliczamy go do gatunku Animacja / Komedia / Sci-Fi / Krótkometrażowy. Strona z filmem Robot Chicken: Star Wars została wyświetlona u nas 45629 razy, a video otrzymało 2664 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Robot Chicken: Star Wars (2007) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Robot Chicken: Star Wars online oglądaj, Robot Chicken: Star Wars gdzie obejrzeć, Robot Chicken: Star Wars zalukaj cda, Robot Chicken: Star Wars cały film do obejrzenia, Robot Chicken: Star Wars oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Robot Chicken: Star Wars

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych