Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Robosapien / Robosapien: Rebooted

(2013)
Robosapien
Premiera: 3 maja 2013 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Sean McNamara
Scenariusz: Max Botkin
Wyświetleń: 53022
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 3883
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Robosapien

Inteligentny robot, którego wojsko chce przeznaczyć do celów wojskowych, ucieka z placówki.


Naukowiec pracujący w laboratorium Kinetech (David Eigenberg) osiąga imponujący sukces. Udaje mu się skonstruować inteligentnego praca, którego zadaniem jest pomagać ludziom w rozmaitych akcjach ratunkowych. Okazuje się, że korporacja finansująca badania chce go przeznaczyć na cele militarne. Wynalazca nie chce się na to zgodzić – ustawia praca na tryb "ucieczka" i wypuszcza go na wolność. Po pewnym okresie zagubiona i uszkodzona maszyna zostaje odnaleziona przez 11-letniego Henry'ego (Bobby Coleman). Chłopiec naprawia praca i nadaje mu imię Cody. Niestety firma Kinetech namierza uciekiniera i za wszelką cenę usiłuje go odzyskać. Bezwzględni pracownicy firmy porywają matkę  Henry'ego (Penelope Ann Miller). Henry i Cody wyruszają z misją ratunkową.


Film Robosapien miał swoją premierę w 2013 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Sean McNamara. Za scenariusz odpowiedzialny był Max Botkin. Zaliczamy go do gatunku Przygodowy / Sci-Fi. Strona z filmem Robosapien została wyświetlona u nas 53022 razy, a video otrzymało 3883 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Robosapien (2013) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Robosapien online oglądaj, Robosapien gdzie obejrzeć, Robosapien zalukaj cda, Robosapien cały film do obejrzenia, Robosapien oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Robosapien

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych