Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Robolove

(2019)
Robolove
Premiera: 1 listopada 2019 (świat)
Produkcja: Austria
Reżyseria: Maria Arlamovsky
Scenariusz: Maria Arlamovsky
Wyświetleń: 11717
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6190
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Robolove

Co myślą o własnych podopiecznych producenci humanoidalnych robotów? W jakim kierunku zmierza technologia, która ma utworzyć istoty podobne do nas?


Co myślą o własnych podopiecznych producenci humanoidalnych robotów? W jakim kierunku zmierza technologia, która ma utworzyć istoty podobne do nas? Czy będą naszymi towarzyszami, pracownikami fizycznymi, kochankami? Maria Arlamovsky szuka odpowiedzi na te zapytania, rozmawiając z inżynierami i nie jedynie - obok japońskiego guru tej dziedziny, Hiroshi Ishiguro, własne zdanie o czekającej nas przyszłości wygłasza również transhumanistka Natasza Vita More. Jedno jest pewne - każda z tych osób darzy prawdziwym uczuciem maszyny przypominające ludzi. Dbanie o szczegóły, jak naturalny wygląd powiek i rzęs, staje się obsesją zespołów pracujących nad robotami, a nierzadko ich producenci prowadzą całymi nocami rozmowy ze własnymi wynalazkami. I chociaż z rozmów, które oglądamy w hicie wynika, że robotom jeszcze daleko do zrozumienia abstrakcyjnych idei, coraz lepiej idzie im codzienna komunikacja. Stoimy u progu rewolucji, zatem nieźle jest poznać ludzi, którzy za nią stoją, oraz istoty, z którymi będziemy dzielili w przyszłości nasz świat.


Film Robolove miał swoją premierę w 2019 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Austria. Za reżyserię odpowiada Maria Arlamovsky. Za scenariusz odpowiedzialny był Maria Arlamovsky. Zaliczamy go do gatunku Dokumentalny. Strona z filmem Robolove została wyświetlona u nas 11717 razy, a video otrzymało 6190 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Robolove (2019) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Robolove online oglądaj, Robolove gdzie obejrzeć, Robolove zalukaj cda, Robolove cały film do obejrzenia, Robolove oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Robolove

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych