Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Robokrok / Robocroc

(2013)
Robokrok
Premiera: 14 września 2013 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Arthur Sinclair
Scenariusz: Berkeley Anderson
Wyświetleń: 42502
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 8669
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Robokrok

Zainfekowany wojskowymi nanobotami krokodyl ucieka z ogrodu zoologicznego. Wspomagany przez wojsko opiekun gada stara się zapobiec masakrze ludności.


Wojskowa rakieta ulega uszkodzeniu, natomiast transportowany wewnątrz ładunek spada do zoo, lądując na wybiegu krokodyla różańcowego. Wkrótce w ogrodzie zjawia się oddział żołnierzy dowodzonych przez pułkownika Montgomery'ego (Steven Hartley), którego zadaniem jest odzyskanie własności armii. Opiekun zwierząt Jim Duffy (Corin Nemec) przy asyście biolog Jane Spencer (Lisa McAllister) pomaga uśpić krokodyla, by ułatwić żołnierzom przeszukanie terenu. Wkrótce wychodzi na jaw, że z wojskowego pojemnika wydostały się eksperymentalne nanoboty, które zainfekowały organizm zwierzęcia. Stopniowo zmieniający się w maszynę gad opuszcza własny wybieg i w poszukiwaniu żeru płynie siecią podziemnych kanałów do pobliskiego akwaparku. Oddział żołnierzy próbuje schwytać drapieżcę, ale następne próby zawodzą. Nieświadom, że jego syn też przebywa w parku ze kolegami, Jim postanawia wezwać na wsparcie dawnego kumpla.


Film Robokrok miał swoją premierę w 2013 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Arthur Sinclair. Za scenariusz odpowiedzialny był Berkeley Anderson. Zaliczamy go do gatunku Horror / Sci-Fi. Strona z filmem Robokrok została wyświetlona u nas 42502 razy, a video otrzymało 8669 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Robokrok (2013) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Robokrok online oglądaj, Robokrok gdzie obejrzeć, Robokrok zalukaj cda, Robokrok cały film do obejrzenia, Robokrok oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Robokrok

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych