Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Robo-pies 2 / Robo-Dog: Airborne

(2017)
Robo-pies 2
Premiera: 14 marca 2017 (świat)
Produkcja: USA
Wyświetleń: 15307
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6572
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 18.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Robo-pies 2

Robo-Dog trafia po wypadku pod opiekę nowej rodzinki.


Poznajcie Robo-psa – najfajniejszego czworonoga pod słońcem! Jest prędki jak strzała, zna miliony sztuczek, umie nawet mówić i latać. Gdy Taylor – właściciel psa, wraz z przyjacielem Barrym udaje się na targi naukowe, ulubiony pupil ulega wypadkowi, w wyniku którego traci pamięć. Z wsparciem przychodzi mu świeża rodzinka, która przygarnia go i zapewnia mu nowe życie. Czy robo-psu uda się znaleźć drogę do domku i Taylora?


Film Robo-pies 2 miał swoją premierę w 2017 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Anthony Steven Giordano. Za scenariusz odpowiedzialny był Anthony Steven Giordano. Zaliczamy go do gatunku Familijny. Strona z filmem Robo-pies 2 została wyświetlona u nas 15307 razy, a video otrzymało 6572 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 18.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Robo-pies 2 (2017) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Robo-pies 2 online oglądaj, Robo-pies 2 gdzie obejrzeć, Robo-pies 2 zalukaj cda, Robo-pies 2 cały film do obejrzenia, Robo-pies 2 oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Robo-pies 2

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych