Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Ranma ½ SUPER

(1995)
Ranma ½ SUPER
Produkcja: Japonia
Wyświetleń: 82197
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 8796
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały serial online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis serialu Ranma ½ SUPER

Ranma Saotome kontynuuje własne poszukiwania w celu znalezienia sposobu, by stać się znowu zwyczajnym chłopakiem. Czeka na niego sporo humorystycznych przygód, w które także...


Ranma Saotome kontynuuje własne poszukiwania w celu znalezienia sposobu, by stać się znowu zwyczajnym chłopakiem. Czeka na niego sporo humorystycznych przygód, w które także wciąga własne wielbicielki. Musi odrzucić niechciane "przyszłe małżonki" i w końcu wyznać miłość Akane. Ale jak to zrobić nie łamiąc przy tym nikomu serca?


Serial Ranma ½ SUPER miał swoją premierę w 1995 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Japonia. Zaliczamy go do gatunku Komedia / Akcja / Sztuki walki. Strona z serialem Ranma ½ SUPER została wyświetlona u nas 82197 razy, a video otrzymało 8796 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Ranma ½ SUPER (1995) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Ranma ½ SUPER online oglądaj, Ranma ½ SUPER gdzie obejrzeć, Ranma ½ SUPER zalukaj cda, Ranma ½ SUPER cały serial do obejrzenia, Ranma ½ SUPER oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Ranma ½ SUPER

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych