Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Ranma ½

(1989)
Ranma ½
Produkcja: Japonia
Wyświetleń: 91044
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 1214
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Opis serialu Ranma ½

Młody chłopak po każdym kontakcie z zimną wodą zamienia się w dziewczynę.


Soun Tendo, właściciel Szkoły Walki Tendo, samotnie wychowuje trzy córki - Kasumi, Nabiki i Akane. Pewnego dnia do ich domku w Tokio przybywa długo oczekiwany Ranma Saotome - chłopiec, który ma poślubić jedną z sióstr Tendo, trenowany od lat w sztukach bitwy. Ku zaskoczeniu rodzinki Ranma okazuje się być ładną rudowłosą kobietą. Na dodatek towarzyszy mu gigantyczny miś panda. Tajemnica Ranmy dynamicznie wychodzi na jaw. Wraz z wieczorną kąpielą staje się on chłopakiem, a miś panda przybiera postać jego ojca. Okazuje się, że podczas treningu w Chinach trafili oni w okolice jezior Jusenkyo. Podczas bitwy z tatą, Ranma wpadł do jednego z jezior, w którym kilka tysięcy lat poprzednio utonęła młodociana kobieta. Od tego czasu za każdym razem, kiedy zmoczy go zimna woda, staje się kobietą. Po kąpieli w ciepłej wodzie zmienia się znowu w chłopaka. Podobnie jest z jego tatą, który nieszczęśliwie wpadł do jeziora, w którym niegdyś utonęła panda. Gdy wszystko jest już wyjaśnione, rodzinki wspólnie postanawiają, że Ranma zostanie narzeczonym Akane, młodszej z sióstr, nienawidzącej chłopaków (skoro Ranma czasami jest kobietą, będzie jej łatwiej go polubić). Żadne z nich nie jest zadowolone z tej decyzji. Ranma i jego tata zatrzymują się w domku rodzinki Tendo. Akane z czasami rozpoczyna się przekonywać do Ranmy, podobnie jak on do niej, lecz żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Z czasami zjawia się coraz więcej fanów Akane oraz kobiet (lecz też i mężczyzn), na których Ranma robi wrażenie. Zarówno Ranma, jak i Akane toczą dużo bitew z następnymi przeciwnikami.


Serial Ranma ½ miał swoją premierę w 1989 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Japonia. Zaliczamy go do gatunku Fantasy / Akcja / Anime. Strona z serialem Ranma ½ została wyświetlona u nas 91044 razy, a video otrzymało 1214 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Ranma ½ (1989) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Ranma ½ online oglądaj, Ranma ½ gdzie obejrzeć, Ranma ½ zalukaj cda, Ranma ½ cały serial do obejrzenia, Ranma ½ oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Ranma ½

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych