Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Ranetki

(2008)
Ranetki
Produkcja: Rosja
Wyświetleń: 54236
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 5193
Oceń: | 90% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Opis serialu Ranetki

To historia pięciu uczennic, ich losów, pierwszych miłości, rozczarowań i dramatów. Piętnastoletnia Ania czuje się szczególnie samotna - znajomi z klasy nie zwracają na nią...


To historia pięciu uczennic, ich losów, pierwszych miłości, rozczarowań i dramatów. Piętnastoletnia Ania czuje się szczególnie samotna - znajomi z klasy nie zwracają na nią uwagi, chłopaki na dyskotekach nie proszą do tańca, a rodzice, zajęci własnymi codziennymi sprawami, totalnie nie mają dla niej czasu. Inne kłopoty ma Żenia, znakomita uczennica. Całe jej życie podporządkowane jest surowemu tacie, który wymaga od niej niezastąpionych rezultatów w szkole i nie zostawia czasu ani sił na nic innego. Lera z równoległej klasy żyje bez żadnych zasad, jej ojciec pracuje w policji i szczególnie późno powraca do domku. Jej niezastąpiona koleżanka Natasza nie rozumie, czemu matka sprzeciwia się jej zainteresowaniu gitarą i uparcie skrywa imię jej ojca. Tylko koszykarka Lena żyje cicho ze swoim dziadkiem-pisarzem. Ale życie, w osobie dyrektora szkoły prowadzi je wszystkie w jedno miejsce - od teraz grają razem w jednym zespole.


Serial Ranetki miał swoją premierę w 2008 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Rosja. Zaliczamy go do gatunku Melodramat / Muzyczny. Strona z serialem Ranetki została wyświetlona u nas 54236 razy, a video otrzymało 5193 polubień. Co więcej, aż 90% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Ranetki (2008) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Ranetki online oglądaj, Ranetki gdzie obejrzeć, Ranetki zalukaj cda, Ranetki cały serial do obejrzenia, Ranetki oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Ranetki

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych