Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Randka z gwiazdą / I'm with Her

(2003)
Randka z gwiazdą
Produkcja: USA
Wyświetleń: 59535
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9516
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Opis serialu Randka z gwiazdą

Patrick Owen, młodociany i śliczny nauczyciel zostaje ugryziony przez psa podczas picia porannej kawy. Właścicielką psa okazuje się Alex Young, cudowna i popularna aktorka, która...


Patrick Owen, młodociany i śliczny nauczyciel zostaje ugryziony przez psa podczas picia porannej kawy. Właścicielką psa okazuje się Alex Young, cudowna i popularna aktorka, która przepraszając Patricka, daje mu własny numer telefonu. Ten po jakimś okresie korzysta z okazji i umawia się z Alex na randkę. Odtąd aktorka i nauczyciel spotykają się ze sobą. W miniserialu systematycznie pojawiają się także humorystyczny kumpel Patricka, Stevie Hanson i młodsza siostra Alex, Cheri Baldzikowski.


Serial Randka z gwiazdą miał swoją premierę w 2003 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z serialem Randka z gwiazdą została wyświetlona u nas 59535 razy, a video otrzymało 9516 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Randka z gwiazdą (2003) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Randka z gwiazdą online oglądaj, Randka z gwiazdą gdzie obejrzeć, Randka z gwiazdą zalukaj cda, Randka z gwiazdą cały serial do obejrzenia, Randka z gwiazdą oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Randka z gwiazdą

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych