Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Randall i duch Hopkirka / Randall and Hopkirk

(1969)
Randall i duch Hopkirka
Twórca: Dennis Spooner
Produkcja: Wielka Brytania
Wyświetleń: 98341
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 8450
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Opis serialu Randall i duch Hopkirka

Jeff Randall i Marty Hopkirk - to para detektywów specjalizujących się w sprawach rozwodowych. Stworzona przez nich spółka ma się całkiem nieźle póki Hopkirk nie traci...


Jeff Randall i Marty Hopkirk - to para detektywów specjalizujących się w sprawach rozwodowych. Stworzona przez nich spółka ma się całkiem nieźle póki Hopkirk nie traci życia w zagadkowych okolicznościach. Jako duch, wykorzystując jeszcze ostateczne chwile na ziemi (ma czas do świtu) nawiedza Randalla chcąc mu pomóc w złapaniu własnego zabójcy. Zabiera mu to jednakże tyle czasu, że przyjeżdża na cmentarz dopiero o poranku - tym samym rzuca na siebie klątwę - musi jeszcze przez sto lat przebywać na ziemi pod postacią ducha. Nie jest to jednakże takie złe, gdyż może w ten sposób pomóc Randallowi rozwikłać dużo szczególnie zagadkowych zagadek. Ten sławny miniserial składa się w sumie z 26 odcinków.


Serial Randall i duch Hopkirka miał swoją premierę w 1969 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Wielka Brytania. Zaliczamy go do gatunku Fantasy / Akcja / Komedia kryminalna. Strona z serialem Randall i duch Hopkirka została wyświetlona u nas 98341 razy, a video otrzymało 8450 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Randall i duch Hopkirka (1969) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Randall i duch Hopkirka online oglądaj, Randall i duch Hopkirka gdzie obejrzeć, Randall i duch Hopkirka zalukaj cda, Randall i duch Hopkirka cały serial do obejrzenia, Randall i duch Hopkirka oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Randall i duch Hopkirka

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych