Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Ranczo

(2006)
Ranczo
Nagrody: Serial dostał 5 nagród i 10 nominacji
Produkcja: Polska
Wyświetleń: 66778
Wersja: Polski
Ulubione: 1038
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 18.03.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Opis serialu Ranczo

Losy Amerykanki Lucy Wilskiej, która po przyjeździe do małej wioski na Podlasiu dostaje w spadku dworek. Z biegiem czasu jej życie rozpoczyna się coraz bardziej utrudniać.


Amerykanka polskiego pochodzenia - Lucy - dostaje w spadku po babci stary dworek na polskiej wsi. Przyjeżdża zobaczyć i zastanowić się co z tym zrobić. Na dworek ma chrapkę wójt (Cezary Żak), który chce go kupić dla córki aby nie wyjechała do miasteczka. Jego skąpstwo doprowadza do tego, że z czasami Lucy zadomawia się na wsi i coraz poważniej myśli o zamieszkaniu tu.


Serial Ranczo miał swoją premierę w 2006 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Zaliczamy go do gatunku Komedia obycz.. Strona z serialem Ranczo została wyświetlona u nas 66778 razy, a video otrzymało 1038 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 18.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Ranczo (2006) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Tagi: Ranczo online oglądaj, Ranczo gdzie obejrzeć, Ranczo zalukaj cda, Ranczo cały serial do obejrzenia, Ranczo oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Ranczo

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych