Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Ramy

(2019)
Ramy
Nagrody: Serial dostał 12 nominacji
Twórcy: Ramy Youssef, Ari Katcher (...)
Produkcja: USA
Wyświetleń: 74493
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6285
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.03.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Opis serialu Ramy

Serial opowiadający o młodocianym Amerykaninie o egipskich korzeniach, który wyrusza w duchową podróż oraz o wyzwaniach, jakie wiążą się z życiem w muzułmańskiej społeczności.


Ramy Hassan (Ramy Youssef) jest młodocianym Amerykaninem o egipskich korzeniach, członkiem pierwszego pokolenia, które urodziło się w nowej ojczyźnie. Pewnego dnia postanawia wyruszyć w duchową podróż w politycznie podzielonym sąsiedztwie w New Jersey. Serial Ramy opisuje o wyzwaniach, jakie wiążą się z balansowaniem pomiędzy światem muzułmańskiej społeczności, której członkowie sądzą, że całe życie jest sprawdzianem moralnym oraz życiem radosnego millenialsa przekonanego, że można żyć, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji.


Serial Ramy miał swoją premierę w 2019 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z serialem Ramy została wyświetlona u nas 74493 razy, a video otrzymało 6285 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Ramy (2019) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Ramy online oglądaj, Ramy gdzie obejrzeć, Ramy zalukaj cda, Ramy cały serial do obejrzenia, Ramy oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Ramy

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych