Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Rakudai Kishi no Cavalry

(2015)
Rakudai Kishi no Cavalry
Produkcja: Japonia
Wyświetleń: 74183
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7501
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 14.03.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Opis serialu Rakudai Kishi no Cavalry

Ikki Kurogane zaczyna naukę w szkole dla uczniów posiadających nadprzyrodzone umiejętności, żeby zrealizować własne marzenie o staniu się Magicznym Rycerzem.


Nastoletni Nikki Kurogane fantazjuje o zostaniu Magicznym Rycerzem. Szanse na to wydają się jednakże niewielkie, gdyż jego nadnaturalne moce są na tyle słabe, że zyskał miano "najgorszego". Chłopak nie poddaje się jednakże i zaczyna naukę w elitarnej akademii kształcącej Magicznych Rycerzy. Już pierwszego dnia natyka się na dziewczynę w negliżu, Stellę Vermillion, która ma w szkole status "niezastąpionej". Dodatkowo okazuje się, że będzie musiał mieszkać z nią w jednym pokoju. Za namową dyrektorki, bohaterowie postanawiają stoczyć ze sobą pojedynek, którego stawką jest decydowanie o regułach wspólnego życia. Wynik starcia zaskakuje wszystkich i otwiera przed bohaterem mnóstwo świeżych szans i możliwości.


Serial Rakudai Kishi no Cavalry miał swoją premierę w 2015 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Japonia. Zaliczamy go do gatunku Fantasy / Akcja / Anime. Strona z serialem Rakudai Kishi no Cavalry została wyświetlona u nas 74183 razy, a video otrzymało 7501 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 14.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Rakudai Kishi no Cavalry (2015) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Rakudai Kishi no Cavalry online oglądaj, Rakudai Kishi no Cavalry gdzie obejrzeć, Rakudai Kishi no Cavalry zalukaj cda, Rakudai Kishi no Cavalry cały serial do obejrzenia, Rakudai Kishi no Cavalry oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Rakudai Kishi no Cavalry

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych