Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Rak LeHayom

(2019)
Rak LeHayom
Twórcy: Nir Bergman, Ram Nehari
Produkcja: Izrael
Wyświetleń: 93929
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6596
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 18.03.2023

Oglądaj cały serial online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis serialu Rak LeHayom

Anat jest idealistycznie usposobioną kobietą, która zaczęła pracę w opiece społecznej, licząc, że będzie w stanie dawać oparcie zagubionym ludziom potrzebującym...


Anat jest idealistycznie usposobioną kobietą, która zaczęła pracę w opiece społecznej, licząc, że będzie w stanie dawać oparcie zagubionym ludziom potrzebującym ciepłego wyrazy i pomocnej dłoni. Jest jednakże naiwna i totalnie nieprzygotowana emocjonalnie, zatem nie dostrzega, gdy rozpoczyna angażować w pracę swoje życie prywatne. Na imię ma Niko i jest młodocianym recydywistą o smutnych oczach i szorstkiej powierzchowności. Dziewczyna dosyć prędko zatraca się w tej znajomości i przekracza raz za razem granice etyki zawodowej, by pomóc facetowi stanąć na nogi. Dochodzi do tego, że naraża wręcz reputację swych kolegów. Niko usiłuje jej się odwzajemniać, ale coraz częściej dają o sobie znać demony jego niespokojnej przeszłości. W pewnym momencie Anat będzie musiała podjąć trudną decyzję, czy warto ryzykować swoją przyszłość dla nieznajomego, który może okazać się niereformowalnym przypadkiem, czy jednakże zdusić wyrzuty sumienia i wybrać bezpieczniejszą drogę.


Serial Rak LeHayom miał swoją premierę w 2019 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Izrael. Zaliczamy go do gatunku Dramat. Strona z serialem Rak LeHayom została wyświetlona u nas 93929 razy, a video otrzymało 6596 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 18.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Rak LeHayom (2019) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Rak LeHayom online oglądaj, Rak LeHayom gdzie obejrzeć, Rak LeHayom zalukaj cda, Rak LeHayom cały serial do obejrzenia, Rak LeHayom oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o serialu Rak LeHayom

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych