Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Quiz

(2020)
Quiz
Nagrody: Serial dostał 2 nominacje
Produkcja: Wielka Brytania
Wyświetleń: 31988
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 1660
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 11.06.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Quiz cały serial 2020 - oglądaj online

Kulisy skandalu, który wybuchł w teleturnieju "Who Wants to Be a Millionaire".


9 września 2001 roku były major brytyjskiej armii Charles Ingram (Matthew MacFadyen) wraz ze własną żoną Dianą (Sian Clifford) oraz wspólnikiem Tecwenem Whittockiem (Michael Jibson) zostali oskarżeni o oszustwo. Major Ingram w nieuczciwy sposób zwyciężył milion funtów w najpopularniejszym na świecie teleturnieju. Stanęli oni przed sądem za zmowę polegającą na wskazywaniu prawidłowych odpowiedzi za wsparciem kaszlu, na zapytania zadawane przez gospodarza Milionerów, Chrisa Tarranta (Michael Sheen).


Serial Quiz miał swoją premierę w 2020 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Wielka Brytania. Zaliczamy go do gatunku Dramat. Strona z serialem Quiz została wyświetlona u nas 31988 razy, a video otrzymało 1660 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 11.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Quiz (2020) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Quiz cały serial lektor PL

Cały serial Quiz to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 1660 lajków!


Obejrzyj Quiz z napisami PL

Quiz napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Quiz zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Wielka Brytania, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Quiz CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2020 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Quiz z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2020 roku. Tak czy inaczej, to co w Quiz z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 11.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Quiz za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2020 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 89% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Quiz bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Quiz cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Quiz vider i inne produkcje z gatunku Dramat na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Quiz w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 31988 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2020 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Quiz zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Quiz zerknij przyciągnie widzów Wielka Brytania przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 89% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Quiz zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Quiz w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 1660 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Quiz HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych