Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Proud / Fiertés

(2018)
Proud
Produkcja: Francja
Wyświetleń: 72112
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 1654
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.05.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Proud cały serial 2018 - oglądaj online

Osiemnastoletni Victor staje przed wyzwaniem przyznania się rodzinie do własnej orientacji seksualnej. Wkrótce poznaje Serge'a.


"Proud" to francuski serial, którego akcja toczy się w 1981, 1999 i 2013 roku. Rozgrywająca się na przestrzeni ostatecznych czterech dziesięcioleci powieść, ukazuje trudną i długą walkę o prawa osób homoseksualnych z perspektywy Victora i jego najbliższych. Tłem ich osobistych historii są najważniejsze dla całej społeczności LGBT przemiany polityczne i obyczajowe. Od pierwszej paryskiej Parady, przez wprowadzenie związków partnerskich, aż po zalegalizowanie małżeństw w 2013 - każde z tych zdarzeń ma wielki wpływ na trzy pokolenia tej samej rodzinki.


Serial Proud miał swoją premierę w 2018 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Francja. Zaliczamy go do gatunku Dramat. Strona z serialem Proud została wyświetlona u nas 72112 razy, a video otrzymało 1654 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.05.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Proud (2018) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Proud cały serial lektor PL

Cały serial Proud to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 1654 lajków!


Obejrzyj Proud z napisami PL

Proud napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Proud zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Francja, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Proud CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2018 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Proud z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2018 roku. Tak czy inaczej, to co w Proud z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 16.05.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Proud za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2018 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Proud bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Proud cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Proud vider i inne produkcje z gatunku Dramat na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Proud w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 72112 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2018 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Proud zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Proud zerknij przyciągnie widzów Francja przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Proud zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Proud w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 1654 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Proud HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych