Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Powrót do tamtych dni

(2021)
Powrót do tamtych dni
Nagrody: Film dostał 1 nominację
Premiera: 22 września 2021 (świat)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Konrad Aksinowicz
Scenariusz: Konrad Aksinowicz
Wyświetleń: 79680
Wersja: Polski
Ulubione: 3820
Oceń: | 90% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 2.06.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Powrót do tamtych dni cały film 2021 - oglądaj online

Po latach emigracji do USA powraca do Wrocławia tata 14-letniego Tomka. Oprócz pieniędzy przywozi własną chorobę alkoholową, która systematycznie niszczy ich rodzinę.


Jest start lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z mamą (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) wnet staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i upragniony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednakże długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie umie kontrolować. Czy jego najbliżsi zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?


Film Powrót do tamtych dni to polski dramat, za którego scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Konrad Aksinowicz. W hicie zagrali pomiędzy innymi Teodor Koziar, Weronika Książkiewicz, Maciej Stuhr, Katarzyna Warnke, Sebastian Stankiewicz, Bogdan Koca, Anna Majcher, Kacper Janusiński oraz Marek Marchewa. Akcja hitu Powrót do tamtych dni ma miejsce na początku lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z mamą na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek wnet staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i upragniony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednakże długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie umie kontrolować. Wszyscy wydają się szczęśliwi, jednakże coś niepokojącego wisi w powietrzu. W miarę upływu czasu daje się zauważyć, że Alek walczy z silnym uzależnieniem od alkoholu, co systematycznie niszczy rodzinę Tomka oraz jego dzieciństwo. Chłopiec musi szczególnie prędko dorosnąć i mierzyć się z sytuacją niepisaną żadnemu dziecku. Czy jego najbliżsi zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno? Film Powrót do tamtych dni to produkcja, która przypomni wielu z nas lata dziewięćdziesiąte, nierzadko lata naszej młodości. To też hit o relacjach i demonach ukrytych w człowieku, w ludzkiej naturze.


Film Powrót do tamtych dni miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Konrad Aksinowicz. Za scenariusz odpowiedzialny był Konrad Aksinowicz. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Obyczajowy. Strona z filmem Powrót do tamtych dni została wyświetlona u nas 79680 razy, a video otrzymało 3820 polubień. Co więcej, aż 90% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 2.06.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Powrót do tamtych dni (2021) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Powrót do tamtych dni cały film lektor PL

Cały film Powrót do tamtych dni to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 3820 lajków!


Obejrzyj Powrót do tamtych dni z napisami PL

Powrót do tamtych dni napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Powrót do tamtych dni zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Powrót do tamtych dni CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Konrad Aksinowicz i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2021 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Powrót do tamtych dni z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Konrad Aksinowicz z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2021 roku. Tak czy inaczej, to co w Powrót do tamtych dni z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Obyczajowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 2.06.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Powrót do tamtych dni za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2021 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 90% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Powrót do tamtych dni bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Powrót do tamtych dni cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Powrót do tamtych dni vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Obyczajowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Powrót do tamtych dni w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 79680 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2021 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Konrad Aksinowicz, scenarzysta Konrad Aksinowicz oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Powrót do tamtych dni zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Powrót do tamtych dni zerknij przyciągnie widzów Polska przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 90% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Powrót do tamtych dni zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Powrót do tamtych dni w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 3820 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Powrót do tamtych dni HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych