Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Powiedz jej

(2020)
Powiedz jej
Nagrody: Film dostał 1 nominację
Premiera: 14 września 2020 (świat)
Produkcja: Rosja
Reżyseria: Aleksandr Molochnikov
Wyświetleń: 62172
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2063
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Powiedz jej cały film 2020 - oglądaj online

Gdy rodzice jedenastoletniego Sashy się rozwodzą, a mama przeprowadza do USA, chłopak jest pomiędzy nimi rozdarty.


Nominowany do Grand Prix podczas ubiegłorocznego "Kinotawru" dramat Aleksandra Mołocznikowa nawiązuje do tematu, jaki nierzadko zjawiał się w kinie rosyjskim na początku lat 90. XX wieku, a dotyczył odbudowywanych po czasie "zimnej batalii" relacji rosyjsko-amerykańskich. Także na płaszczyźnie obyczajowej, a nawet czysto intymnej. Nie jest zatem prawdopodobnie przypadkiem fakt, że fabuła "Powiedz jej" umieszczona została właśnie w tamtych czasach (choć pod koniec dziesięciolecia). Mieszkająca w Petersburgu Swieta (w tej roli Swietłana Chodczenkowa) ma za sobą nieprofesjonalne małżeństwo z Artiomem (gierka go Artiom Bystrow), którego owocem jest syn Aleksandr. Mając nadzieję na lepszy los, dziewczyna wiąże się z Amerykaninem Michaelem (Austriak Wolfgang Cerny) i planuje emigrację za Atlantyk. Chce zabrać ze sobą Saszę, lecz by było to możliwe, niezbędna jest poświadczona sądownie zgoda męża. Tymczasem Artiom – podburzany przez własnych rodziców – nie chce pozwolić na to, żeby chłopak wychowywał się tak daleko od ojczyzny. Jest bowiem przekonany, że z czasami syn ulegnie wynarodowieniu. A może po prostu facetem kieruje zazdrość? Mołocznikow nakręcił hit o zderzeniu dwóch światów i dwóch skrajnych mentalności, lecz także o przełamywaniu barier kulturowych i wzajemnej nieufności, w końcu – o poszukiwaniu szczęścia, które nieodłącznie kojarzy się ze stabilizacją ekonomiczną. Co interesujące, jako symboliczny pomost łączący Stany Zjednoczone z Rosją zjawia się w "Powiedz jej"… "Mroczne widmo" George’a Lucasa.


Film Powiedz jej miał swoją premierę w 2020 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Rosja. Za reżyserię odpowiada Aleksandr Molochnikov. Za scenariusz odpowiedzialny był Aleksandr Molochnikov / Alexander Talal / .... Zaliczamy go do gatunku Dramat / Obyczajowy. Strona z filmem Powiedz jej została wyświetlona u nas 62172 razy, a video otrzymało 2063 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Powiedz jej (2020) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Powiedz jej cały film lektor PL

Cały film Powiedz jej to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 2063 lajków!


Obejrzyj Powiedz jej z napisami PL

Powiedz jej napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Powiedz jej zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Rosja, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Powiedz jej CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Aleksandr Molochnikov i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2020 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Powiedz jej z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Aleksandr Molochnikov / Alexander Talal / ... z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2020 roku. Tak czy inaczej, to co w Powiedz jej z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Obyczajowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 21.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Powiedz jej za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2020 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 83% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Powiedz jej bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Powiedz jej cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Powiedz jej vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Obyczajowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Powiedz jej w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 62172 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2020 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Aleksandr Molochnikov, scenarzysta Aleksandr Molochnikov / Alexander Talal / ... oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Powiedz jej zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Powiedz jej zerknij przyciągnie widzów Rosja przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 83% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Powiedz jej zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Powiedz jej w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 2063 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Powiedz jej HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych