Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Polot

(2020)
Polot
Nagrody: Film dostał 2 nominacje
Premiera: 3 września 2020 (świat)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Michał Wnuk
Wyświetleń: 19989
Wersja: Polski
Ulubione: 8796
Oceń: | 90% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Polot cały film 2020 - oglądaj online

Ojciec młodocianego faceta ginie w wypadku. Chłopak postanawia poprawić kondycję finansową rodzinki, konstruując wraz z kumplami innowacyjny sterowiec.


Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi swój obiecujący biznes. Gdy tata, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domku i matki. Wraz z dwójką niezastąpionych kolegów stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie zjawią się olbrzymie fundusze, młodociany wizjoner prędko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna korporacja. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno kolegów, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na swoich warunkach?


Film Polot to polski dramat obyczajowy za reżyserie którego odpowiedzialny jest Michał Wnuk, zaś scenariusz do hitu wraz z nim napisała Kaja Krawczyk-Wnuk. W hicie zagrali pomiędzy innymi Maciej Musiałowski, Eryk Kulm, Tomasz Włosok, Andrzej Konopka, Pola Błasik, Izabela Kuna, Malwina Buss, Zofia Domalik oraz Mariusz Stajewski. Polot opisuje historię Karola, utalentowanego i przedsiębiorczego 25-latka, który dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi swój obiecujący biznes. Gdy tata, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domku i matki. Wraz z dwójką niezastąpionych kolegów stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie zjawią się gigantyczne fundusze, młodociany wizjoner dynamicznie przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna korporacja. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno kolegów, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na swoich warunkach? Film Polot to poruszająca historia o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę.


Film Polot miał swoją premierę w 2020 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Michał Wnuk. Za scenariusz odpowiedzialny był Michał Wnuk / Kaja Krawczyk-Wnuk. Zaliczamy go do gatunku Obyczajowy. Strona z filmem Polot została wyświetlona u nas 19989 razy, a video otrzymało 8796 polubień. Co więcej, aż 90% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Polot (2020) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Polot cały film lektor PL

Cały film Polot to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 8796 lajków!


Obejrzyj Polot z napisami PL

Polot napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Polot zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Polot CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Michał Wnuk i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2020 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Polot z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Michał Wnuk / Kaja Krawczyk-Wnuk z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2020 roku. Tak czy inaczej, to co w Polot z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Obyczajowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 21.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Polot za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2020 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 90% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Polot bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Polot cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Polot vider i inne produkcje z gatunku Obyczajowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Polot w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 19989 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2020 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Michał Wnuk, scenarzysta Michał Wnuk / Kaja Krawczyk-Wnuk oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Polot zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Polot zerknij przyciągnie widzów Polska przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 90% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Polot zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Polot w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 8796 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Polot HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych