Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Overdose

(2022)
Overdose
Premiera: 4 listopada 2022 (Światowa i polska premiera na VOD)
Produkcja: Francja
Reżyseria: Olivier Marchal
Wyświetleń: 30781
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4285
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Overdose

Kapitan Bellaiche, detektyw z Tuluzy, prowadzi dochodzenie w sprawie przemytu narkotyków związanego ze śmiercią dwóch nastolatków, którą to sprawę bada z kolei Richard...


Kapitan Bellaiche, detektyw z Tuluzy, prowadzi dochodzenie w sprawie przemytu narkotyków związanego ze śmiercią dwóch nastolatków, którą to sprawę bada z kolei Richard Cross z paryskiego wydziału kryminalnego. Zmuszeni do współpracy, by razem schwytać mordercę i powstrzymać przemytników, Sara i Richard, mimo różnorakich metod, wspólnie uczestniczą w wyścigu z czasami po drogach Hiszpanii i Francji.


Film Overdose miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Francja. Za reżyserię odpowiada Olivier Marchal. Za scenariusz odpowiedzialny był Olivier Marchal / Christophe Gavat. Zaliczamy go do gatunku Akcja. Strona z filmem Overdose została wyświetlona u nas 30781 razy, a video otrzymało 4285 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Overdose (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Overdose online oglądaj, Overdose gdzie obejrzeć, Overdose zalukaj cda, Overdose cały film do obejrzenia, Overdose oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Overdose

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych